Благодійність АВТ Баварія під час війни.

З початку повномасштабної війни АВТ Баварія активно допомагає Україні та робить значний внесок у зміцнення захисту нашої країни.

 

  • На початку повномасштабної війни у березні 2022 року компанія перерахувала 4 000 000 грн Збройним Силам України через НБУ.
  • З квітня 2022 року автомобілі АВТ Баварія задіяні у захисті міст територіальною обороною, а також закривають транспортні потреби багатьох благодійних та волонтерських організацій. До Збройних Сил України було передано 16 автомобілів та 3 мотоцикли.
  • Компанія АВТ Баварія стала автомобільним партнером фандрейзингової платформи UNITED24. Починаючи з травня 2022 року, компанія перераховує 50% від прибутку офіційного онлайн-магазину до UNITED24. У жовтні АВТ Баварія представила 800 благодійних автомобілів BMW у 2022 та 2023 роках. З продажу кожної автівки компанія перераховує 50 000 гривень на напрями «Медична допомога» та «Реконструкція». 

 

ПРО UNITED24

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами.

БІЛЬШЕ ПРО UNITED24