•  
 
 

АвтомобіліХоча почуття задоволення за кермом може приймати найрізноманітніші форми, воно завжди непідробно і реально. Незалежно від Ваших переваг і вибору моделі BMW Alpina Ви можете бути впевнені, що Ви будете сидіти за кермом автомобіля, який є безумовним лідером.

Що робити, якщо всім серцем любиш швидкість, комфорт і безкомпромісну керованість, але серійні пропозиції BMW вже здаються недостатніми. Якщо ергономіка і розкіш повинні злитися воєдино, а зовнішній вигляд автомобіля вимагає збереження бездоганної стрункості BMW, то вам потрібен BMW ALPINA. Комфорт, динаміка і виняткова якість - це те, що жадає отримати людина, що цінує кожну хвилину свого життя. І, безумовно, отримує кожен власник автомобіля BMW ALPINA.

Що ж таке - BMW ALPINA? Це симбіоз високої якості збірки на конвеєрі BMW з використанням ряду компонентів ALPINA, створених дизайнерами та інженерами у власному випробувальному центрі, і ручної роботи фахівців ALPINA по перешивці салону і налаштування індивідуальних параметрів кожного автомобіля, що виїжджає з воріт ALPINA в містечку Бухлое на півдні Німеччини, після найсуворішого додаткового контролю.

Що приваблює в BMW ALPINA? При всьому обсязі спільної технічної роботи BMW і ALPINA, їх дуже мало. Щорічна програма випуску не перевищує дві тисячі автомобілів, і кожен несе фірмову срібну табличку з індивідуальним номером автомобіля. Налаштування двигуна, автоматичної коробки передач, системи випуску гальмівної системи дозволяє використовувати автомобіль як для спокійної і розміреної повсякденної їзди, так і використовувати весь потенціал автомобіля, що не має примусового обмеження швидкості. При цьому екологічні вимоги не будуть порушені: витрата палива залишається в розумних межах, а система нейтралізації вихлопних газів є предметом гордості ALPINA.

Як обслуговувати цей рідкісний автомобіль? Повна інтеграція процесу виробництва ALPINA в цикл BMW дозволила досягти дуже важливої переваги: ​​обслуговування BMW ALPINA може здійснюватися дилером BMW і не вимагає додаткового інструменту. Заводська гарантія BMW повністю зберігається, і дилеру досить направити запит по спеціалізованим видам робіт, щоб сервісна система інформаційної підтримки BMW дала детальну інформацію, достатню для проведення регламентних робіт. На відміну від BMW, у ALPINA є одне важливе побажання: для забезпечення найвищих споживчих якостей автомобіля і його повної адаптації під власника, перші 2000 кілометрів необхідно проїхати в спокійному темпі, після чого здійснюється післяобкатний контроль, і автомобіль може проявити всі свої видатні динамічні можливості.

Компанія «АВТ Баварія Київ» вперше ексклюзивно і офіційно представила марку ALPINA в Україні в 2006 році.