СервісБезперечно, придбання автомобіля Rolls-Royce - справжнє задоволення. Але це тільки перший етап унікального досвіду володіння таким автомобілем. Знайомство зі світом досконалої розкоші може розвинутися завдяки індивідуальним перевагам післяпродажного обслуговування.

Отримуючи задоволення від володіння легендарним автомобілем, Ви не залишитеся байдужі до всебічного сервісного обслуговування офіційного сервісного центру компанії «АВТ Баварія». Кожен технічний фахівець, який задіяний в обслуговуванні Rolls-Royce, проходить інтенсивний тренінг в Гудвуді, тому Ви можете бути впевнені, що ми дуже добре подбаємо про Ваш автомобіль. Тренінги проводяться постійно, тому наші фахівці завжди отримують найновішу інформацію з діагностики та сервісного обслуговування. Крім того, «АВТ Баварія» використовує тільки оригінальні запасні частини і аксесуари Rolls-Royce, гарантуючи Вам, що Ваш Rolls-Royce буде завжди в такому ж ідеальному стані, як в день випуску в Гудвуді.

Компанія «АВТ Баварія», офіційний дилер Rolls-Royce, забезпечує 4-річну гарантію на автомобіль. Крім того, для автомобілів Rolls-Royce передбачено 4 роки безкоштовного технічного обслуговування.

АВТ Баварія
Сервіс: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1, Тел.: +38 (044) 365-33-33