Новини11/05/2018
РОЗКІШ БЕЗ КОРДОНІВ: ROLLS-ROYCE CULLINAN
«Cullinan - автомобіль, якому немає рівних. Він заново переосмислює критерії розкішних подорожей, втілюючи ідею невимушеної грації Rolls-Royce у інженерній формі. Він підкорить будь-яку точку світу».

Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Müller-Ötvös), Генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars.


08/05/2018
ОНЛАЙН-ПРЕМ'ЄРА ROLLS-ROYCE CULLINAN ВІДБУДЕТЬСЯ 10 ТРАВНЯ
Світова онлайн-прем'єра Rolls-Royce Cullinan - самого довгоочікуваного Rolls-Royce в історії - відбудеться 10 травня о 14:00 за київським часом. Трансляція буде доступна на ресурсі www.rolls-roycemotorcars.com/cullinan.


27/03/2018
ROLLS-ROYCE «WRAITH LUMINARY COLLECTION»: НОВИЙ ВИМІР МОЖЛИВОСТЕЙ BESPOKE
Rolls-Royce представляє ексклюзивну серію «Wraith Luminary Collection». У рамках зростаючого попиту на колекційні серії від Rolls-Royce марка випустить 55 унікальних Wraith у персоналізованому дизайні, які займуть важливе місце у приватних колекціях поціновувачів розкоші з усього світу.


28/02/2018
НОВИЙ «ROLLS-ROYCE PHANTOM» ДЕБЮТУЄ В УКРАЇНІ
Учора ввечері вперше в Україні був представлений абсолютно новий Rolls-Royce Phantom після всесвітнього дебюту автомобіля у Лондоні минулого року. У рамках проведення серії ексклюзивних заходів українські медіа представники змогли познайомитися ближче з флагманом від компанії Rolls-Royce Motor Cars.


13/02/2018
CULLINAN - ОФІЦІЙНА НАЗВА ПЕРШОЇ ПОВНОПРИВІДНОЇ МОДЕЛІ ROLLS-ROYCE
Три роки тому марка Rolls-Royce оголосила про розробку першої повнопривідної моделі з підвищеною прохідністю, яка переверне загальноприйняті уявлення про подорожі класу ультралюкс. З того дня світ перебуває в очікуванні дебюту нового Rolls-Royce, який втілить концепцію «Effortless Everywhere».

Сьогодні марка робить наступний крок на шляху до прем'єри і підтверджує, що нова модель буде носити ім'я Cullinan.


12345 ... 9>