АксесуариСтворювати те, що є по-справжньому виготовленим на замовлення, складає частину досвіду Rolls-Royce. Колекція аксесуарів надає свободу для повної адаптації автомобіля на свій смак і допоможе зробити Rolls-Royce справжнім виразом вашої індивідуальності.

Таку ж ретельну увагу, яку ми приділяємо розвитку нашого модельного ряду, ми забезпечуємо і при розробці Колекції аксесуарів, що пропонує унікальну можливість покращити ваш автомобіль без шкоди для його працездатності.

Багаж

Класична шкіра ручної роботи,  Saddle Tan.  Увага до деталей відповідна рівню Rolls-Royce. Останнє слово у світі розкішного багажу.

Внутрішній автомобільний чохол для Ghost.

Доступний у 18 основних кольорах; Одиночні і подвійні варіанти кольору; Захищає кожен автомобіль від пилу, вологи, а також потенційних ударів і подряпин; Зроблена на замовлення вишивка імені, ініціалів, логотипу або гербу є найвищим рівнем персоналізації.

Внутрішній автомобільний чохол для Phantom.

Доступний у 18 основних кольорах; Одиночні і подвійні варіанти кольору; Захищає кожен автомобіль від пилу, вологи, а також потенційних ударів і подряпин; Зроблена на замовлення вишивка імені, ініціалів, логотипу або гербу є найвищим рівнем персоналізації.

Інфрачервоні навушники

Бездротові навушники, спеціально розроблені для використання із задньою розважальною системою Ghost, для забезпечення виняткової якості звуку і комфорту.

Зарядно-розрядний пристрій для акумуляторних батарей

Зберігає акумуляторну батарею автомобіля при оптимальному рівні заряду. Швидко збирається і має компактні розміри для зручності зберігання. Світлодіодний індикатор статусу зарядки і стану батареї

Адаптери iPhone

Безпечна і стабільна зарядка для iPhone. Оптимальне покриття мережі забезпечується підключенням до автомобілів із зовнішньою антеною, тому немає необхідності в додаткових кабелях.

Статуетка Spirit of Ecstasy у золотому виконанні.

Всесвітньо відомий символ автомобільної досконалості. Доступний вибір з різних дорогоцінних металів: позолота, чисте золото і чисте срібло.

Зовнішній автомобільний чохол Ghost

Сріблястий матеріал з ремінцем для кріплення. Монограма RR з обох сторін. Захищає автомобіль від атмосферного впливу, коли він довгий час знаходиться на відкритому повітрі.

Набір по догляду за автомобілем

Фірмовий набір Rolls-Royce для догляду за автомобілем, що містить миючі засоби для інтер'єру та екстер'єру автомобіля.

Гравірована рифлена накладка на сходинку

Витончена протекторна смуга для кожних дверей. 4 варіанти на вибір. Варіанти виготовлення на замовлення пропонують можливість персоналізувати ім'ям клієнта, ініціалами або логотипом.

Точка бездротового доступу в автомобілі

Забезпечує бездротове підключення до Інтернету стаціонарно або під час руху. Розширена функціональність забезпечує підключення декількох пристроїв одночасно, таких як iPad і мобільний телефон.

Індивідуальні декоративні подушки

Зшиті вручну, заповнені пером качки, для комфорту задніх пасажирів. Обережно підкреслюють інтер'єр RR монограмою і кантом, у стандартній комплектації. Можливо вибрати колір для відповідності обраному інтер'єру, також можна персоналізувати, включивши прізвище, ініціали або логотип клієнта.

Звуковий адаптер iPod/iPhone

Дозволяє підключити iPod до аудіосистеми через USB аудіо інтерфейс і AUX роз'єм, розташований на центральній консолі. Дає можливість керувати iPod за допомогою дисплея автомобіля.

Комплект для догляду за автомобілем Swissol

Комплект містить продукти по догляду за автомобілем професійного класу, які пропонують максимальний захист для кожного автомобіля Rolls-Royce.

Гумовий килимок багажного відділення

Додатковий захист для підлоги багажника. Прогумований, має матовану поверхню, що не ковзає, ідеально відповідає місцю для встановлення.

Персоналізовані рифлені накладки з підсвіткою

Невеликі рифлені накладки з підсвіткою, розташовані на порогах передніх та задніх дверей, можна персоналізувати, розмістивши написи або знаки.

Захистний козирьок бампера

Додатковий захист від випадкового пошкодження під час завантаження. Зручно складається, коли не використовується. Виготовлено вручну з м'якої шкіри, має монограму RR.

Килимок багажного відділення з ягнячої шерсті

Килим у комплекті з двох частин, зроблений з розкішної м'якої овечої вовни, ідеально відповідає місцю встановлення. Має делікатну захисну поверхню для цінних предметів, в той же час забезпечує легкий доступ до багажного відсіку.

Персоналізований ящик для речей з надписом.

Доступний у золотому та хромованому виконанні. На внутрішній панелі кришки або центральній консолі можливо нанести обмежену кількість тексту.