Новини21/09/2018
NEW&HOT: вечірка на честь відкриття оновленого шоуруму "АВТ Баварія Київ"
У четвер, 20 вересня оновлений дилерський центр «АВТ Баварія Київ», який знаходиться на бул. В. Гавела, 4 (раніше бул. І. Лепсе) у Києві, офіційно відкрив двері своїм відвідувачам після капітального ремонту, влаштувавши вечірку з нагоди оновлених шоурумів MINI і BMW Motorrad, а також зони СТО.


23/08/2017
BMW Motorrad представляє фестиваль Pure & Crafted 26 і 27 серпня - органічне поєднання музики, мотоциклів та індустріального шарму Берліна
В останні вихідні серпня - 26 і 27 числа - ось уже втретє на берлінському майданчику Altes Kraftwerk Rummelsburg відбудеться фестиваль Pure & Crafted. Цього року на відвідувачів чекатиме маса сюрпризів: нове місце проведення та якісно нова висококласна програма. Хедлайнером фестивалю стане американська група Interpol, яка не так часто дає концерти у Німеччині.


17/07/2017
BMW Motorrad представляє новий підрозділ BMW Motorrad Spezial.
Із запуском моделі R nineT компанія BMW Motorrad перейнялася культурою кастомайзинга і зробила кілька значних кроків у бік розвитку даного напрямку, поступово збільшивши кількість мотоциклів сімейства Heritage до п'яти. Тепер BMW Motorrad розширює можливості індивідуалізації мотоциклів і максі-скутерів BMW і дарує клієнтам шанс створити мотоцикл мрії за допомогою підрозділу BMW Motorrad Spezial. Високоякісні матеріали, оригінальний дизайн, доведене до досконалості виконання і увага до деталей - основні цінності BMW Motorrad Spezial. Першими нові фірмові аксесуари отримають моделі сімейств Touring і Heritage.


29/05/2017
Концептуальний BMW Motorrad Concept Link: нове розуміння міської мобільності.
BMW Group представить на конкурсі елегантності Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2017 своє бачення екологічно-чистого міського двоколісного транспорту: концепт BMW Motorrad Concept Link. Натхненний ідеями, використаними при створенні концепт-байка BMW Motorrad Vision Next 100, новий дизайнерський проект об'єднає цифрову сумісність з традиційними вимогами, що пред'являються до міського двоколісного транспорту.


14/04/2017
Новий BMW HP4 RACE
Новий BMW HP4 RACE - чистокровний гоночний байк, випущений обмеженим тиражем у 750 екземплярів. З появою HP4 RACE BMW Motorrad стане першим мотоциклетним виробником у світі, який представив повністю карбонову раму вагою в 7,8 кг.