Новини18/01/2019
Традиційний спортивний дух і британська елегантність: ексклюзивна серія MINI 60 YEARS COLLECTION.
На честь свого 60-річного ювілею бренд MINI представляє ексклюзивну модель. Унікальні дизайнерські рішення оформлення екстер'єру та внутрішнього простору покликані підкреслити не тільки автентичність, але і маневреність автомобіля легендарної британської марки. Спеціальна серія включає 3-х і 5-дверні версії MINI, для кожної з яких доступні чотири варіанти двигуна.


19/12/2018
П'ЯТЬ АВТОМОБІЛІВ MINI JOHN COOPER WORKS RALLY ВИСТУПЛЯТЬ НА РАЛІ «ДАКАР-2019».
На старт ралі «Дакар-2019», яке відбудеться з 6 по 17 січня вже у 41й раз, вийде п'ять автомобілів MINI John Cooper Works Rally, підготовлених партнером спортивного підрозділу MINI Motorsport - командою X-raid. Автомобілі пройшли всі попередні тести і тепер прямують до Перу, яке є місцем проведення найбільш інтенсивної і тривалої крос-кантрі гонки майбутнього сезону.


12/12/2018
НОВИЙ MINI ОТРИМАВ НАГОРОДУ «AUTONIS» 2018 РОКУ ЗА ДИЗАЙН ВІД НІМЕЦЬКОГО ЖУРНАЛУ «AUTO, MOTOR UND SPORT».
Читачі автомобільного журналу «Auto, Motor und Sport» проголосували за оновлене покоління британського преміального компактного автомобіля як за найкрасивішу нову модель в своєму класі.


21/09/2018
NEW&HOT: вечірка на честь відкриття оновленого шоуруму "АВТ Баварія Київ"
У четвер, 20 вересня оновлений дилерський центр «АВТ Баварія Київ», який знаходиться на бул. В. Гавела, 4 (раніше бул. І. Лепсе) у Києві, офіційно відкрив двері своїм відвідувачам після капітального ремонту, влаштувавши вечірку з нагоди оновлених шоурумів MINI і BMW Motorrad, а також зони СТО.


08/07/2018
ДОДАЙ ДРАЙВУ В ЖИТТЯ. MINI - ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР UNITED DRIFT CHALLENGE.
В рамках партнерства MINI з Max Miller, який є не просто професійним гонщиком, а засновником і президентом Української федерації дріфту, організатором найгучніших гоночних заходів в Україні і Європі, і в цьому році офіційно прийняв звання амбасадора бренду John Cooper Works, відбулося відкриття сезону UDC в Rockfellow 210, де протягом MINI Week було продемонстровано найпотужнішу модель лінійки, а гості закладу мали можливість записатися на тест-драйв MINI John Cooper Works.


12345 ... 7>