НОВИЙ MINI КАБРІОЛЕТ.

ЗАЛИШАЙСЯ ВІДКРИТИМ.ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕНЬ.

Кабріолет MINI, сміливий, розкутий і відкритий, заряджений імпульсом і енергією. Сама сутність їзди з опущеною дахом, задоволення від літнього водіння стимулюють ваші почуття і дозволяють вам захоплюватися і ділитися цими тонкими моментами чистої радості, яку дарує відкрита дорога. Це нескінченне задоволення за кермом. Це дозволить вам відчувати себе жвавіше і пропонувати атмосферу вишуканості, освітлену сонячним світлом. Адже коли над головою тільки небо, - у вас більше простору для насолоди.

 
 

Оздоблення поверхонь салону.

Подивіться на поверхню більш пильно і додайте особистого стилю декоративним планок та дверним еліпсам MINI за допомогою одного з шести кольорових варіантів. Виберіть з Piano Black, Piano Black Illuminated з колекції MINI Yours Interior Style, Dark Silver, Black Chequered, більш світлого тону Hazy Grey і Fibre Alloy з колекції MINI Yours Interior Style. Це важкий вибір, ми знаємо. Але все, що б ви не вибрали, виглядає фантастично.

 
 

Світлодіодне кільце навколо центрального дисплея міні.

Подивіться на світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI. Він створює вам компанію. Як вірний компаньйон у подорожі, він відчуває з вами. У нього власний настрій. Він інтенсивно світиться, змінюючи свій колір, реагуючи так на різні події. Наприклад, коли ви міняєте режим водіння, прискорюєте свій двигун, отримуєте вхідний дзвінок або збільшуєте гучність музики. Якщо ви віддаєте перевагу більш м'якому кокпіта, просто встановіть його на один постійний відтінок.

 
 

ТЕПЕР БІЛЬШЕ МІСЦЯ.

Творче використання простору в MINI дає вам більше місця для багажу, ніж ви, напевно, думали. Більш того, функція полегшення завантаження Easy Load, доступна тільки в Кабріолет MINI, робить полегшення завантаження справжнім мистецтвом. Просто натиснувши на основу даху, ви збільшите розмір відсіку багажного відділення, що полегшує завантаження вантажу. Коли верх піднятий, багажний відсік дає вам величезний обсяг 215 літрів, а й при відкритому у вас дуже зручний обсяг 160 літрів. Ви навіть можете брати в це авто довше предмети, такі як дошка для серфінгу, завдяки можливості складання заднього сидіння 50 на 50, що є частиною стандартної комплектації.