НОВИЙ MINI.

НОВА ЛЕГЕНДА.ЗОВСІМ ІНШИЙ,
І В ТОЙ ЖЕ ЧАС НАСТІЛЬКИ ЗНАЙОМИЙ.

Більш швидкий, енергійний і цікавий, ніж будь-коли, культовий трехдверний хетчбек MINI втілює суть високих швидкостей, захоплюючу керованість автомобіля з низьким центром ваги і легендарне картингових відчуття від керування. Розумний, харизматичний, з бездоганними манерами, він як ідеальний партнер на вечір. Кожен раз. Наповнений міської індивідуальністю і озброєний більш розширеними, ніж будь-коли, стандартними функціями, він просто чекає, щоб стати твоїм. Він готовий зробити твоє життя набагато яскравіше.

 
 

Оптимальне освітлення дороги.

Ці фари надають твоєму MINI ще більше шарму і озброюють його новою технологією матричного освітлення - все для твоєї безпеки. Світлодіодні фари з функцією освітлення поворотів дозволяють адаптивному розподілу світла забезпечити бічне освітлення, коли ти повертаєш на погано освітлених ділянках дороги. Їх впізнаваний зовнішній вигляд доповнюється стильними білими індикаторами напрямку.

 
 

Світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI.

Подивіться на світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI. Він створює вам компанію. Як вірний компаньйон у подорожі, він відчуває з вами. У нього власний настрій. Він інтенсивно світиться, змінюючи свій колір, реагуючи так на різні події. Наприклад, коли ви міняєте режим водіння, прискорюєте свій двигун, отримуєте вхідний дзвінок або збільшуєте гучність музики. Якщо ви віддаєте перевагу більш м'якому кокпіта, просто встановіть його на один постійний відтінок.

 
 

Ми пам'ятаємо наше коріння..

Як і сам MINI, британський прапор «Юніон Джек» пережив час і символізує довге і багату історію. Переосмислення для сучасного водіння, ці вражаючі задні фари утворюють пару світлодіодних прапорів «Юніон Джек», оточених хромованим обрамленням у вигляді літери «С».

 
 

Твій режим на дорозі.

Ви можете вести автомобіль екологічно. Можете спортивно. А можете вибрати режим десь посередині. Якщо ви хочете розслабитися в дорозі, перейдіть в економічний режим GREEN, в якому економиться паливо. Цей режим оптимізує подачу палива і відключає двигун, коли ногу знятий з педалі акселератора. Якщо ж вам потрібно від свого авто більше, перейдіть в режим SPORT для забезпечення більш чуйного управління та прискорення. При цьому навіть гуркіт вихлопу стає голосніше на кілька тонів. А щоб взяти найкраще з обох світів, керуйте автомобілем в режимі MID, залишаючись в комфортних умовах.