НОВИЙ MINI.

ТЕПЕР 5 ДВЕРЕЙ.СХОЖИЙ. ЗНАЙОМИЙ. АЛЕ ІНШИЙ

Оригінальна ікона стилю - зараз в новому вигляді для їзди в сучасному місті. Поєднуючи характерний для MINI привабливий вигляд з великою кількістю дверей, більшою внутрішньою висотою і великим простору для ніг, цей надійний п'ятидверний хетчбек змінює зовнішній вигляд міст, доріг і парковок в усьому світі. Ваші можливості кастомізації практично нескінченні. Це дозволяє отримувати більше і в автомобілі, і від автомобіля, не жертвуючи динамічним гоночним управлінням, яким відомий MINI.

 
 

Світлодіодне кільце навколо центрального дисплея міні.

Подивіться на світлодіодне кільце навколо центрального інструменту MINI. Він створює вам компанію. Як вірний компаньйон у подорожі, він відчуває з вами. У нього власний настрій. Він інтенсивно світиться, змінюючи свій колір, реагуючи так на різні події. Наприклад, коли ви міняєте режим водіння, прискорюєте свій двигун, отримуєте вхідний дзвінок або збільшуєте гучність музики. Якщо ви віддаєте перевагу більш м'якому кокпіта, просто встановіть його на один постійний відтінок.

 
 

Стильна спадщина.

Ажіотаж починається задовго до того, як прибуде ваш автомобіль. Ви відчуваєте це ще сильніше, коли ви проектуєте дизайн свого салону. Крім нашого стандартного стильного вугільно-чорного кольору Carbon Black, кольорові лінії - передні накладки і підлокітники - доступні в трьох привабливих тонах: Malt Brown, Glowing Red and Satellite Grey. У кращих традиціях MINI ви можете надати панелі пасажирської сторони салону оригінальний стиль, додаючи нової привабливості свого інтер'єру. Передня панель кольору Piano Black підсвічується і має сучасний стилізований дизайн, джерелом натхнення якого був британський державний прапор «Юніон Джек».

 
 

Ваш режим на дорозі.

Вы можете вести автомобиль экологично. Можете спортивно. А можете выбрать режим где-то посередине. Если вы хотите расслабиться в дороге, перейдите в экономичный режим GREEN, в котором экономится топливо. Этот режим оптимизирует подачу топлива и отключает двигатель, когда ногу снят с педали акселератора. Если же вам нужно от своего авто больше, переключитесь в режим SPORT для обеспечения более отзывчивого управления и ускорения. При этом даже грохот выхлопа становится громче на несколько тонов. А чтобы взять лучшее из обоих миров, управляйте автомобилем в режиме MID, оставаясь в комфортных условиях.