MINI CLUBMAN.

СЛІДУЙ СВОЇМ ІНСТИНКТАМ.ЯСКРАВІ ФОРМИ.

Ти знаєш, що можеш довіряти своїм інстинктам, коли ти закохуєшся в новий MINI Clubman. Нові дизайнерські лінії і викликаючі захоплення художні акценти на елементах кузова надають ще більший блиск особливому характеру MINI. Лінія даху стала довшою, а салон - просторішим. Доповнюють образ нового MINI Clubman нові варіанти забарвлення кузова. Класичні елементи дизайну MINI - шестикутна решітка радіатора і великі круглі фари - отримали нове дизайнерське прочитання.

 
 

Знайомі за попереднім MINI Clubman розпашні дверці багажного відділення тепер обрамлені широкими «плечима» і горизонтальними ліхтарями, що надає автомобілю атлетичний вид. Довершує образ підсвічена антена на даху.

 
 

ВІДКРИТТЯ РОКУ.

Придивися до незвичайних і в той же час надзвичайно зручним дверцятам багажного відділення нового MINI Clubman і ти зможеш побачити дивно гармонійне поєднання яскравого дизайну і високої функціональності. В твоїх руках багаж? Не біда, функція легкого відкриття дверей допоможе відкрити їх дистанційно, провівши ногою під заднім бампером. Доповнюють образ атлетичної задньої частини машини знайомі горизонтальні ліхтарі.

 
 

ПРОСТІР, ЩО ВИНАЙШЛИ НАНОВО.

Новий MINI Clubman довший і ширший, ніж попередник - і кожен міліметр збільшення використовується з розумом. Додатковий об'єм дозволив організувати в автомобілі п'ять посадочних місць, більший простір для ніг задніх пасажирів, багажне відділення більшого об'єму, а також сверхпрактічний задній ряд сидінь, що складається в пропорції 40:20:40. Використання електромеханічного гальма стоянки дозволило звільнити додатковий простір на новій центральній консолі.

 
 

ПІДВИЩЕННЯ В КЛАСІ.

Не відмовляй собі в задоволенні: новий MINI Clubman готовий виконати будь-яке твоє бажання. Матеріали преміум-класу і м'яке підсвічування з вибором з 255 можливих відтінків або 12 основних кольорів здатні розпестити будь-кого. І оскільки увага до деталей безмежно важлива, ти напевно оціниш використання декоративних накладок в найнесподіваніших місцях - їх пошук і виявлення можна перетворити на повну чарівності і сюрпризів гру. Новий дизайн передньої панелі дозволяє доносити всю необхідну інформацію для водія і переднього пасажира в незвично красивій формі. Підсвічування ручок відкривання дверей надає інтер'єру особливий шарм.