Новини12/12/2018
Нові високовольтні батареї для BMW i3 и i3s
З новими високовольтними батареями збільшується запас ходу, зберігаючи характерний спортивний талант: BMW i3 (120 А·год) та BMW i3s (120 А·год).


09/08/2018
Відкриття оновленого дилерського центру АВТ Баварія Київ
Ласкаво просимо до оновленого дилерського центру АВТ Баварія Київ, що заново відкриває для вас двері за адресою: м.Київ, бульвар В.Гавела, 4. Адже ми завжди працюємо над тим, щоб стати краще.


24/05/2018
TRADE IN – НАЙПРОСТІШИЙ ШЛЯХ ДО НОВОГО BMW.
АВТ Баварія Київ, офіційний дилер BMW, пропонує програму TRADE IN. За програмою TRADE IN Ви можете обміняти свій автомобіль на новий із доплатою. Зручність програми TRADE IN головним чином полягає в тому, що Ви не витрачаєте Ваш дорогоцінний час і сили на продаж свого авто, а потім на підбір і покупку іншого авто. TRADE IN - це зручність та економія Ваших коштів і часу.


04/04/2018
Нові BMW i8 Родстер та BMW i8 Купе.
Традиційний партнер Українського тижня моди, BMW послужив підтримкою українських дизайнерів на щорічній церемонії BEST FASHION AWARDS, яка є єдиною професійною премією в області моди в Україні та за роки існування стала основним інструментом об'єктивного визначення лідерів української модної індустрії.


11/10/2017
Зі швидкістю електроенергії до інноваційного майбутнього. BMW i ексклюзивний автомобільний партнер Lviv IT Arena 2017.
На початку жовтня у Львові відбулась наймасштабніша подія для українського ІТ ринку - конференція ІТ Arenа. Компанія «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер автомобілів BMW i в Україні, із задоволенням підтримав захід, що висвітлює сучасні тенденції у сфері новітніх технологій, адже це є основним напрямком розвитку німецького концерну.


12345 ... 19>