ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛИШЕ
ПРИЄМНІ МОМЕНТИ.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ BMW.
ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС BMW.Прийнявши рішення на користь BMW, Ви забезпечуєте себе необмеженим задоволенням. Воно є результатом величезного досвіду, пристрасного прагнення до досконалості та безперервного руху до інновацій. Щоб Ваш BMW лишався справжнім, довіряйте тільки оригіналу. З оригінальними запасними частинами BMW Ви точно знаєте, що отримуєте продукт, який ідеально відповідає вимогам Вашого автомобіля.

 

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК.
BMW GROUP РЕКОМЕНДУЄ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Компанія BMW Group приділяє велику увагу безпеці своїх клієнтів. Оригінальні запасні частини та аксесуари BMW виробляються з дотриманням найсуворіших стандартів якості, що гарантує їх надійну та безпечну роботу. Підробні запчастини, як правило, пропонуються клієнтам за низькою ціною - проте в подальшому ілюзорна економія обертається не тільки швидким зносом, але і ставить під загрозу справну роботу автомобіля в цілому. Крім того, свідомо використовуючи підробні запасні частини, клієнти ризикують втратити право на гарантійне обслуговування.

 

Ось лише декілька прикладів наслідків 

використання підробних запчастин:

 •  Гальмівні колодки
  Типові недоліки: погані фрікційні властивості, низька якість виконання та використаних матеріалів.
  Возможные последствия: низкая эффективность торможения, представляющая угрозу для жизни.
 •  Мастильні фільтри
  Типові недоліки: недостатня герметичність з'єднань, конструкторські недоліки, такі як відсутність перепускних та зворотніх клапанів, низька якість застосованих матеріалів.
 •  Змінні елементи повітряного фільтра
  Типові недоліки: низький ступінь очистки повітря, підвищений спротив на впуску, низька вологостійкість та вогненебезпечність матеріалу, з якого виготовлений фільтр. Можливі наслідки: підвищений знос двигуна, скорочення міжсервісних інтервалів.
 •  Свічки запалювання
  Типові недоліки: невідповідність калильного числа, прискорений знос електродів, який призводить до збільшення іскрового проміжку, низька якість використаних матеріалів. Можливі наслідки: серьозні поломки двигуна.

Компанія BMW Group веде активну боротьбу з виробниками та продавцями підробної продукції.