СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія «АВТ Баварія Київ», офіційний дилер транспортних засобів німецького концерну BMW Group, прагне до того, щоб власники були впевнені у кожній деталі своїх автомобілів, тому пропонує спеціальні умови на сервісне обслуговування ходової частини.

Під час експлуатації автомобіля основне навантаження припадає саме на його шасі, тому цій частині варто приділяти особливу увагу. Ходова частина є одним з найвразливіших елементів, оскільки приймає на себе усі вібрації від нерівностей на дорогах. Більшість з отриманих пошкоджень одразу не помітні та не викликають дискомфорту у користуванні транспортним засобом, проте вчасно виявлена проблема може запобігти аварійній ситуації та значним витратам на ремонт ходової частини у майбутньому.

Щонеділі до кінця поточного року, Ви маєте можливість пройти повну перевірку ходової частини Вашого автомобіля від спеціалістів офіційних сервісних центрів «АВТ Баварія Київ» всього за 1,2 грн*, отримавши професійне обслуговування, високоякісні матеріали і запчастини, а також повне задоволення Ваших потреб.

Запис відкрито онлайн https://www.awt.com.ua/ua/bmw/service/request/ або за телефоном 044 365 33 35

*Пропозиція діє з 22.10.2017 по 31.12.2017 кожну неділю в сервісних центрах «АВТ Баварія Київ».