BMW Service Inclusive.ЖИТТЯ ПОВНЕ СЮРПРИЗІВ. АЛЕ В НЬОМУ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС.

BMW Service Inclusive. Повний комплекс послуг.

Компанія АВТ Баварія Київ пропонує Вам програми сервісного обслуговування - BMW Service Inclusive і BMW Service Inclusive Plus. Вам більше не доведеться думати про вартість ремонтних робіт та технічного обслуговування. В рамках обраного пакета, ви отримуєте спокій за свій автомобіль, який забезпечують вам сертифіковані технічні фахівці BMW, сучасні технології діагностики та оригінальні запасні частини BMW. Єдиний авансовий платіж охоплює широкий спектр робіт, що виконують фахівці BMW Service.

Фіксована вартість пакету, що виплачується одноразово, захистить Вас від інфляції та підвищення цін на запасні частини та послуги протягом всього терміну дії пакета. Право на це обслуговування переходить до наступного власника автомобіля в разі його продажу до закінчення терміну дії договору.

ВАШІ ПЕРЕВАГИ:

• Повний контроль над витратами: Роботи з технічного обслуговування з впровадженням оригінальних запчастин BMW в поєднанні з досвідом і спеціальними знаннями - все це в унікальному пакеті і за дуже привабливою ціною.

• Свобода вибору: існують різні пакети на вибір. Кожен із цих пакетів включає широкий діапазон різних послуг.

Більш детальну інформацію, а також вартість пакета послуг BMW Service Inclusive і BMW Service Inclusive Plus для Вашого автомобіля Ви можете дізнатися у консультантів сервісу АВТ Баварія Київ.