У ВАС Є ПИТАННЯ ПРО BMW?Познайомтеся з BMW Genius - вашим персональним помічником з усіх питань, пов'язаних з BMW. Оскільки BMW пропонує широкий спектр моделей, можливостей і характеристик, BMW Genius стане вашим експертом з продукту BMW, що надасть докладну інформацію без нав'язливих пропозицій.

Чи підійде моє дитяче крісло? Чи постачається ця модель в світло-коричневому кольорі? Як працює поворотне світло? У BMW Genius знайдеться відповідь практично на будь-яке з Ваших питань. Експертам відомо все про двигуни, характеристики і датчики кожної моделі. Але мова не тільки про технічні аспекти. BMW Genius готовий розповісти вам все, що ви хотіли б знати про оздоблення салону і можливості виконання строчки на шкіряних сидіннях моделей BMW Individual. І, звичайно, його фахівці легко зможуть пояснити, що робить ці автомобілі такими неповторними.

Ви вже є власником BMW? Або як раз шукаєте свою модель? Так чи інакше, наші експерти BMW Genius нададуть Вам всю необхідну допомогу у виборі автомобіля, який би відповідав Вашому стилю життя і відповідав Вашим потребам.

ОБГОВОРЮЙТЕ АВТОМОБІЛІ, А НЕ ПОКУПКУ.

Розглядаєте варіанти, але поки не готові до покупки? Експерти BMW Genius готові Вам допомогти: зверніться в наш дилерський центр BMW, щоб отримати консультацію. Не бійтеся задавати питання: фахівці BMW Genius будуть раді розділити з Вами свою пристрасть до автомобілів і надати будь-яку інформацію.

Для зустрічі з фахівцем BMW Genius відвідайте один з наших салонів.