ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ.

BMW X5.В якості альтернативи базовій комплектації для BMW X5 доступні два варіанти дизайну оформлення екстер’єру та інтер’єру і пакет "M Sport", які надають автомобілю індивідуальність. Компоненти кожної лінії гармонійно поєднуються один з одним за стилем.

У поєднанні з базовою комплектацією дизайн екстер’єру та інтер’єру можна обирати незалежно один від одного. Крім того, обидві лінії дизайну пропонуються у поєднанні з пакетом "M Sport", а також автомобільним ключем в оригінальному оформленні.

 

Дизайн кузова.

Динамічні, стрункі пропорції з першого погляду видають у BMW X5 модель серії BMW X. Однак дизайн BMW X5 володіє також певними відмітними особливостями, які додатково підкреслюють солідну зовнішність і безпрецедентну різноплановість цього автомобіля.

Важливою особливістю доопрацьованого дизайну є відточена аеродинаміка. Яскраві елементи в передній і задній частинах кузова, а також з боків автомобіля, є ідеальним прикладом поєднання форми і функціональності: широкі повітрозабірники, «повітряні шторки» в передньому бампері і «зябра» на передніх крилах підкреслюють спортивний характер BMW X5, допомагаючи в той же час знизити витрату палива і рівень викидів CO2.

Задня частина кузова теж відрізняється аеродинамічною формою. «Косинки» на кришці багажного відділення не тільки візуально розширюють автомобіль, але і оптимізують повітряні потоки.

Фірмові «ніздрі» решітки радіатора BMW в новому дизайні підкреслюють атлетизм BMW X5. Решітка радіатора і фари головного світла візуально об'єднані, створюючи враження єдиної передньої частини і підкреслюючи широку колію автомобіля. У той же самий час, коротка відстань між стійкою лобового скла і передньою віссю зміщує візуальний фокус автомобіля вперед, підкреслюючи його повнопривідний характер.

 

Дизайн салону.

Шкіра вищої якості, витончені матеріали декоративної обробки, атмосферна підсвічування і максимальний комфорт: у салоні BMW X5 Ви можете поринути в атмосферу найвищої ексклюзивності.

У той час як дизайн кузова BMW X5 відрізняється солідністю і мужністю, в салоні переважає незвичайна елегантність. Горизонтальні лінії і контрастні поверхні підкреслюють відчуття вільного простору. Вища якість обробки салону, в поєднанні з найширшим вибором матеріалів і кольорів, а також з комфортним підсвічуванням, гарантують Вам ні з чим не порівнянне задоволення.

 

Адаптивні світлодіодні фари.

Адаптивні світлодіодні фари включають в себе акцентне-підсвічування, ближнє і дальнє світло, незасліплюючу систему управління дальнім світлом, світлодіодні протитуманні фари, лампи освітлення поворотів, покажчики повороту, денні ходові вогні і адаптивне поворотне світло з регульованим розподілом світлового потоку.

Розподіл світлового потоку регулюється автоматично, залежно від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Колірна температура світла фар ідентична температурі денного світла, що, поряд з оптимальним рівномірним освітленням дороги дозволяє значно поліпшити видимість і зменшити втому при русі в темний час доби. Чотири світлодіодних «кільця» фар забезпечують яскравий зовнішній вигляд, який легко впізнати.

 

Пакет освітлення з декоративною підсвіткою.

Пакет освітлення включає в себе безліч світлодіодних джерел світла, що забезпечують додатковий комфорт як у салоні, так і зовні автомобіля.

Комфортне підсвічування включає в себе унікальну вітальне підсвічування, а також дев'ять заданих варіантів світлового дизайну. Воно дозволяє наповнити інтер'єр приємним поєднанням прямого та розсіяного освітлення, підсилюючи атмосферу комфорту. Підсвічування складається з триколірних світлодіодів (випромінюючих біле, помаранчеве або синє світло). Джерела освітлення розташовані в таких місцях як відсік для зберігання в передній консолі, ніші і елементи обробки всіх дверей, а також в дверному отворі. Додаткові світлодіоди розташовані в косметичних дзеркалах, в передніх і задніх нішах для ніг, уздовж оббивки стелі салону, в спинках передніх сидінь і в декоративній смужці.

Пакет включає в себе також підсвічування зони навколо автомобіля, вбудоване в ручки дверей, а також джерела світла в дзеркалах заднього виду і кришці багажного відсіку.