ПРИЙШОВ ЧАС ОСМІЛИТИСЯ.

BMW X4.Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласної динаміці водіння інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності - між вами і вашими пунктами призначення варто тільки одна річ: задоволення від водіння.

BMW X4 M40i:
Витрата палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 9,2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному циклі): 210

5 ОСОБЛИВОСТЕЙ

 

  • 01Атлетичний екстер'єр з характерною формою купе
  • 02Виняткова продуктивність завдяки 354 к.с. та 500 Нм
  • 03Спортивний та елегантний інтер'єр з Sensatec
  • 04Має одну з найінтелектуальніших систем допомоги водію в Driving Assistant Plus
  • 05Завжди пунктуальний та ідеально пов'язаний завдяки іноваційним цифровим послугам

 

 

ДЕМОНСТРАЦІЯ МІЦІ.

Зовнішній дизайн BMW X4.

Новий BMW X4 поєднує в собі міцність автомобіля X з мускульною силою спортивного автомобіля.

Адріан ван Хойдонк, глава BMW Group Design

 

ВІН НЕ СЛІДУЄ ПРАВИЛАМИ. ВІН ЇХ ВСТАНОВЛЮЄ.

Динамічні характеристики водіння BMW X4.

Низький центр ваги сприяє спритності автомобіля і точності рульового управління, в той же час забезпечуючи високу керованість при зменшеному бічному нахилі кузова. Таким чином, можна інтенсивно насолоджуватися спортивної динамікою руху.

Спортивне рульове управління Variable з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту колеса потрібна менша фізичне зусилля. Він реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, необхідні для управління при парковці і повороті.

Адаптивна підвіска M може бути відрегульована за допомогою електроніки в будь-який час відповідно до дорогої і умовами руху. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб в той же час забезпечити їх кращий стиль водіння - від зручного до надзвичайно спортивного з помітно рухомим зверненням.

 

ПРОВОКУЄ НАЙВИЩУ ПРОДУКТИВНІСТЬ.MW X4.

Командний гравець і універсал.

Driving Assistant Plus забезпечує підвищений комфорт і безпеку під час одноманітних або складних ситуацій водіння. Вони можуть включати в себе пробки, зупинки або тривалі поїздки по місту, по путівцях або автомагістралях, а також навігаційні переходи і зміни смуги руху.

 

 

Більше ясності, менше відволікання.

Повноколірний дисплей BMW Head-Up відображає всю інформацію, що стосується подорожі безпосередньо в полі зору водія, тим самим дозволяючи йому повністю зосередитися на водінні. Буде відображено дані, як поточна швидкість, напрямки навігації, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор відсутності обгону, а також списки телефонів і розваг.

Багатофункціональний в 12,3 дюймах.

Багатофункціональний приладовий дисплей з технологією Black Panel і діагоналлю екрана 12,3 дюйма забезпечує вражаючу візуалізацію досвіду водіння. Три різних режиму і їх конкретні дисплеї - кожна з яких має власну колірну схему і графічний стиль - можуть відображатися в приладовому щитку: ECO PRO, COMFORT і SPORT.

 

ПИТАННЯ НЕ В ТОМУ, ЧИ МОЖНА. ПИТАННЯ В ТОМУ, ЯК.

Модель M Sport.

Модель M Sport - відмінна продуктивність для BMW X4. Динамічний передній фартух дихає автогонками з великими повітрозабірниками і потужними бічними спідницями. У центрі знаходиться велика решітка радіатора з плафонами у глянцевому чорному разом з повітроводами в такому ж вигляді. Родзинка в кінці: задній фартух в глянсовому Dark Shadow. В інтер'єрі спортивні сидіння з чорної шкіри «Вернаска» з синьою контрастною рядком і шкіряним рульовим колесом M забезпечують максимальний комфорт і контроль. Панель приладів в Sensatec з синіми подвійними швами і індивідуальний хедлайнер BMW Individual в Антрациті покращують атмосферу.


 

ВІН НЕ ХОЧЕ ПРОСТО ГРАТИ.

 

Лакофарбове покриття BMW Individual.

Sunstone metallic

Спеціально розроблена для BMW X4, лакофарбове покриття BMW Individual Sunstone Metall має сріблястий колір з акцентами золота і завдяки спеціальній пігментації має інтенсивність, яка відрізняється вражаючим ефектом в залежності від падіння світла. Результат: потужний силует автомобіля виходить на сцену з ще більш вражаючим ефектом. Опціональні 21-дюймові легкосплавні диски BMW V-спиця 726 І ще більше підкреслюю тспортівную елегантність BMW X.

Внутрішнє оздоблення BMW Individual.

Внутрішнє оздоблення BMW Individual Piano Black має захоплююче глибокий блиск.

Це надає інтер'єру BMW X4 особливу елегантність. Як унікальна особливість, вона також гармонує з будь-якої внутрішньої композицією.

21“ V-подібні легкосплавні диски 726 I BMW Individual.

Завдяки елегантному спортивному дизайну Orbit Grey, 21-дюймові легкосплавні диски в V-образному стилі 726 I BMW Individual додають вражаючий акцент на зовнішність BMW X4. Індивідуальне позначення BMW непомітно вигравірувано лазером на кожному колесі.

 

Витрати палива та викиди CO2.

Значення показників, позначені індексом, є попередніми.

Значення показників, позначені індексом, отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення по NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, зазначені значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94 / EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційному рівні витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.