НА МІСІЇ.

BMW X3.BMW X3 - це символ безмежних можливостей і втілення нестримної потужності та свободи. Вже з першого погляду він вражає своїм атлетичним виглядом. Завдяки напівавтономному керуванню та інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive він пропонує найвищий рівень комфорту як на дорозі, так і за її межами. При цьому він знову визначає стандарти в своєму класі і недвозначно дає зрозуміти: є велика різниця в тому, як дістатися місця призначення.

 

Дизайн.

Один проблиск, який пробуджує бажання до викликів. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі. Гармонійні пропорції та потужні контури складаються в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер'єру.

Повітроводи Air Breather з декоративними елементами з розкішного матового алюмінію розташовуються позаду передніх колісних арок і служать в якості яскравого динамічного акценту - для ще більш спортивного вигляду.

Величезні повітрозабірники в масивному трапецієподібному передньому бампері BMW X3 підкреслюють солідну презентабельність і потужну динаміку. Крім цього вони служать для кращого охолодження потужних двигунів - перш за все при спортивному характері їзди і в далеких поїздках.

Об'ємні світлодіодні задні ліхтарі типової для BMW L-подібної форми надають BMW X3 в рівній мірі солідність і елегантність, підкреслюючи ширину задньої частини кузова. Крім того, світловий дизайн в нічний час з його унікальною графікою робить автомобіль легко впізнаваним навіть здалеку.

Адаптивні світлодіодні фари.

Опціональні адаптивні світлодіодні фари Icon Light надають передній частині BMW X3 екстремально динамічний вигляд. Адаптивні світлодіодні фари об'єднують в собі систему управління дальнім світлом фар BMW Selective Beam, що не сліпить систему статичного освітлення поворотів та адаптивні фари головного світла. Яскраве світло фар, близьке по спектру до денного світла, забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення дороги, тим самим знижує стомлюваність водія. Світловий потік автоматично розподіляється в залежності від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Чотири світлодіодних кільця являють собою також виразний елемент дизайну, який виділяє Ваш BMW серед інших автомобілів навіть вночі.

Атмосфера.

Розслаблена, спокійна атмосфера: істотно поліпшений акустичний комфорт робить салон BMW X3 ексклюзивною зоною спокою навіть при високих швидкостях руху. Високоякісне акустичне скління відчутно знижує шуми, створювані потоком повітря при русі автомобіля, а також інші зовнішні шуми. А ідеально оформлені елегантні поверхні, розумні деталі і рішення створюють досить місця для активного способу життя.