BMW X2Абсолютно унікальний. Надзвичайно винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки своєму сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну та гнучку продуктивність, яка не має собі рівних в своєму класі. У поєднанні з високоякісним інтер'єром і численними інноваційними технологіями він є екстравертованним героєм нової ери. Ви готові?

5 ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

 

  • 01Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6
  • 02Викиди CO2 в г / км (змішаний цикл): 126-121
  • 03Вперше доступний з пакетом M Sport X
  • 04Відмінна динаміка руху та потужні двигуни
  • 05Інноваційна концепція роботи та безперебійний зв'язок

 

 

ЗАЛИШАЄТЬСЯ УНІКАЛЬНИМ.

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - що він і демонструє. Його екстраверована форма в поєднанні з динамічними контурами надає йому надзвичайно спортивний характер купе. У той же час його вражаючі пропорції і унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для всіх, хто хоче вивчити нові напрямки.

 

Витрата палива і викиди CO2.

BMW X2 xDrive20d:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 4,8-4,6
Викиди CO2 в г/км ((змішаний цикл): 126-121

 

Значення витрат палива, викиди CO2 і значення споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламентом (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних на обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

 

Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94 / EC і Європейським Регламентом в її чинній редакції. Зазначені значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклом NEDC для класифікації.

 

Додаткову інформацію про офіційне витраті палива і конкретної емісії СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», у офіційних дилерів.