НАЗУСТРІЧ
НЕЗВІДАНОМУ.

Абсолютно новий BMW X1.Новий BMW X1 не дотримується прокладених маршрутів. Він створює їх сам. З першого погляду на нову модель стає зрозуміло, що це справжній представник моделей лінійки Х: короткі звиси та довга колісна база формують привабливий та динамічний вигляд. 
Філософія моделей Х прослідковується і в інтер'єрі. Водій та пасажири нового BMW X1, які сидять у високо встановлених кріслах, оточені високоякісними матеріалами. Керування всіма функціями в автомобілі - легке та інтуітивно зрозуміле. Інтер'єр не тільки надзвичайно комфортний, але і універсальний щодо регулювань: другий ряд чидінь оснащений електроприводом складання спинок, за рахунок чого простір автомобіля легко адаптується та трансформується відповідно до ваших побажань та дорожної ситуації за лічені секунди. Економічні та динамічні дизельні та бензинові двигуни нового покоління з технологією BMW EfficientDynamics здатні подарувати вам нові емоції та задоволення за кермом.

 

Дизайн.

Впевнений вигляд на будь-якому покритті: Стилістичні особливості, притаманні родині Х, гармонійно поєднуються в новому  BMW X1 з динамікою та спортивністю міського стилю життя.

 

Відчуття простору.

Новий  BMW X1 надзвичайно зручний в міській експлуатації завдяки своїм компактним розмірам. Проте за ними ховається більше, ніж можна собі уявити. Типова для автомобілів родини  BMW X форма кузова завдяки високій лінії даху візуально робить салон просторішим та затишнішим. Свій внесок робить і зручний огляд як наслідок високої посадки та більшої площи скління. Відчуття простору в новому  BMW X1 – не просто гра світла: 56 сантиметрів простору для колін на другому ряду сидінь гарантують чудовий комфорт в дальніх поїздках навіть для найвищих пасажирів.

 

Комфорт і функціональність.

Завдяки своєму просторому салону з гнучкими можливостями трансформації та високій посадці новий BMW X1 стане ідеальним супутником в будь-якій поїздці.