НЕДОСЯЖНИЙ.

BMW M5 СЕДАНBMW M5 Седан п'ятого покоління втілює істинно атлетичний характер. Він демонструє потужність в будь-якій ситуації і впевнено справляється з будь-якими труднощами. Варто тільки бензиновому двигуну BMW M TwinPower Turbo V8 і потужній ходовій частині показати свій справжній характер, як відразу ж стає ясно, що у цього седана спортивні гени.

 

Дизайн кузова.

Новий BMW M5 - витончений атлет з вражаючими здібностями, які стають очевидними вже з першого погляду. При створенні дизайну автомобіля, орієнтирами слугували лише найвищі стандарти.

Вже одна тільки передня частина кузова з подвійною радіаторною решіткою M у новому дизайні і адаптивними світлодіодними передніми фарами недвозначно вказує на яскравий характер могутнього атлета в ексклюзивному кольорі кузова «Морозно-синій металік». Ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні колісні диски зі складу пакета Competition чудово підкреслюють розширену колію високоефективної ходової частини M.

Горизонтальні контури потужних боковин кузова і витончена рельєфна лінія чудово виражають укладену в цьому автомобілі динаміку. Задній спойлер M, дифузор, нові задні ліхтарі і чорні хромовані подвійні вихлопні труби зі складу пакета Competition – ці динамічні штрихи роблять новий BMW M5 автомобілем, який безпомилково впізнаєш навіть при погляді ззаду.

 

Колісні диски

Повністю відповідають яскравій атлетичній зовнішності нового BMW M5 і є ідеальним засобом для надійної передачі колосальної потужності цього спортивного автомобіля на дорогу – Вас чекає ексклюзивний асортимент легкосплавних колісних дисків M діаметром 19 або 20 дюймів з різнорозмірними шинами для передніх і задніх коліс.

В якості стандартного устаткування новий BMW M5 оснащений 19-дюймовими легкосплавними колісними дисками M 345 з подвійними спицями. Ці диски забезпечують бездоганне співвідношення динамічної зовнішності і комфорту. В якості додаткового обладнання пропонується ексклюзивний комплект легкосплавних колісних дисків: литі 20-дюймові легкосплавні колісні диски M 343 з подвійними спицями в двоколірному або чорному варіантах з різнорозмірними шинами: передні диски – 9 J x 20 з шинами 265/35 R20, задні диски – 10 J x 20 з шинами 295/30 R20.

Новий BMW M5 з пакетом Competition оснащується ексклюзивними 20-дюймовими легкосплавними колісними дисками M 601 з подвійними спицями в спортивному двоколірному виконанні, створеними спеціально для пакета Competition.

 

Дизайн салону.

Атмосфера автоспорту і чудовий комфорт – салон нового BMW M5 надихає не менше, ніж дизайн кузова автомобіля. Інтер'єр забезпечує бездоганний контроль над колосальним потенціалом цього спортивного автомобіля і в той же час дозволяє в повній мірі насолоджуватися кожним кілометром шляху.

Завдяки ергономічному кокпіту нового BMW M5 досягається бездоганна взаємодія водія і автомобіля. Спеціалізовані елементи керування M інтуїтивно зрозумілі в будь-якій ситуації, завдяки чому водій, автомобіль і дорога зливаються воєдино – Вас чекають чудові, яскраві враження як на гоночних трасах, так і за їх межами. Багатофункціональне шкіряне рульове колесо M з ергономічними упорами для великих пальців чудово лежить в руках. Високоякісні шкіряні сидіння M пропонуються в різних ексклюзивних кольорах – Чорний, Сріблястий камінь, Помаранчевий сахір. Сидіння мають рельєфні елементи бічної підтримки, надійно утримують пасажира чи водія в будь-якій ситуації і при цьому не обмежують свободу рухів. Кожна деталь салону нового BMW M5 бездоганно вписана в загальну композицію – спортивне водіння без компромісів для водія.

 

Кокпіт.

Для досягнення найкращих спортивних результатів необхідно зосередитися на головному. Кокпіт нового BMW M5 надає водієві всі важливі дані, а також спеціалізовані дані M, дозволяючи миттєво отримати необхідну інформацію, - Ви буквально приречені на найкращі результати.

Нове шкіряне рульове колесо M з ергономічними упорами для великих пальців і підрульовими перемикачами передач надає водієві бездоганний контроль над колосальною потужністю нового BMW M5 в будь-якій ситуації. Завдяки багатофункціональним елементам управління забезпечується інтуїтивно зрозумілий доступ до таких важливих функцій автомобіля, як круїз-контроль M Drive, телефон і аудіосистема – без відволікання уваги водія від дороги. Приладова панель, виконана в дизайні M з емблемою M і червоними стрілками, забезпечує безперервний зворотній зв'язок з водієм, відображаючи інформацію спеціалізованих систем M, серед яких можна назвати індикатор моментів перемикання передач, коробку передач M з подвійним зчепленням, датчик температури масла, а також обрану програму M Drive.

 

BMW Individual.

Унікальність характеру проявляється в кожній деталі – втілення справжньої ексклюзивності. Дайте волю прагненню до досконалості.

Варіанти забарвлення кузова BMW Individual, запропоновані для нового BMW M5, укладають у собі саму привабливу форму динаміки. Ексклюзивне і дивно естетичне сріблясте забарвлення BMW Individual Чистий метал аналогічна кольором концептуального автомобіля BMW M5 Concept. Алюмінієві наночастинки, що входять до складу цього покриття, створюють насичений блиск. Завдяки їм кожна деталь кузова виглядає максимально ефектно і гармонійно. Таке забарвлення додає кузову нового BMW M5 унікальний, практично хромовий колір і робить вигляд ще більш привабливим.

Матова синє забарвлення BMW Individual "Морозний темно-синій металік" відрізняється унікальним відливом, який робить контури нового BMW M5 ще більш ефектними. Це покриття вигідно підкреслює рельєф кузова.

Унікальний характер BMW Individual M5 відображено також у салоні. Зокрема, дрібнозерниста шкіра Merino мускатного кольору чудово виглядає і надзвичайно приємна на дотик. Темно-коричневий відтінок утворює глибокий контраст з насиченим сріблястим кольором кузова, формуючи в салоні приємне відчуття глибини простору. «Дихаюча» бархатиста поверхня шкіри BMW Individual Merino забезпечує найвищу ступінь комфорту. Це розкіш в її самій природній формі. Широкий спектр кольорів дозволяє в повній мірі реалізувати Вашу індивідуальність - від шовковисто-сірого до коричневого амаро. 

Декоративні елементи BMW Individual в дизайні Piano Black бездоганно завершують картину. Рояльний лак утворює насичено-чорне покриття, яке вже саме по собі є продуктом майстерної роботи. Для отримання вишуканого, ні з чим не порівнянного блиску потрібно кілька шарів лаку і високоякісне полірування.