ОБРАЗ НОВОЇ ЕРИ

Вперше BMW i8 RoadsterМайбутнє знаходить форму - і це форма самого першого BMW i8 Родстер. Яскравий, захоплюючий і змушує переосмислити поняття мобільності, він здатний дарувати чисте задоволення від водіння на кожному кілометрі дороги. Одного погляду на його феноменальний дизайн досить, щоб підняти рівень адреналіну в крові. Стрілка його тахометра злітає не менше стрімко: інноваційний двигун з тим, що підключається гібридом має потужність 374 к.с. і обертовим моментом 570 Нм. Розгін до 100 км / год займає всього 4,6 секунди. Найстрімкіше спосіб випробувати новий прояв свободи.

 

ПРОЯВ ДОСКОНАЛОГО ХАРАКТЕРУ.

BMW i8 Родстер проявляє свою футуристичність навіть в найдрібніших деталях. Його прогресивні лінії висловлюють максимально динамічний мову форм. Найбільш яскравим елементом, безсумнівно, є елегантні, що піднімаються двері типу "крило чайки", виготовлені з полегшеного матеріалу - карбону. Атлетична передня частина підкреслює індивідуальний характер автомобіля. Унікальний V-подібний "чорний пояс" починається на капоті і плавно переходить на задню частину автомобіля, підкреслюючи його силует у формі краплі. Вражаючий дизайн Streamflow дозволяє оптимізувати повітряні потоки і домогтися безпрецедентних аеродинамічних характеристик. BMW i8 Родстер - це ідеальне поєднання форми і змісту, яке уособлює собою єдину мету: абсолютну свободу.

 

СВОБОДА. ПРОСТІР.

Інтер'єр BMW i8 Родстер також підкреслює його унікальний характер - зокрема, завдяки ексклюзивній лінії обробки Accaro кольору Амід Мідний. Форми і поверхні всередині автомобіля перегукуються зі стрімкими лініями кузова, створюючи в кокпіті атмосферу футуристичной динаміки. Розгорнутий до водія кокпіт і інтуїтивне розташування органів управління забезпечують максимальну орієнтованість на водія і легкість зчитування інформації та використання всіх функцій автомобіля. Нові спортивні сидіння з електрорегулюванням мають оптимальну бічною підтримкою і дарують максимальний комфорт. Опціональний пакет "Travel" включає в себе додаткові пристосування для розміщення речей в салоні, так званий "кишеню для карт", виконаний зі шкіри Nappa і роздільники в багажному відсіку позаду передніх сидінь. Світлодіодне підсвічування створює в салоні розкішну атмосферу в темний час доби. Декоративні контурні лінії на дверях, приладової панелі, центральній консолі і рульовому колесі можуть бути підсвічені квітами Синій EfficientDynamics, Жовтий Янтар або Білий.

 

УНІКАЛЬНІ ФОРМИ ЕКСКЛЮЗИВНОСТІ.

Ознайомтеся з високоякісними лініями обробки, доступними для BMW i8 Родстер.

 

ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ.

BMW i8 Родстер First Edition.

Єдиний вибір в першому виданні: BMW i8 Родстер First Edition *. Ексклюзивна модель обмеженої серії буде проведена в кількості 200 автомобілів і може бути замовлена з січня по березень 2018 року. Високоякісні матеріали, узгоджені елементи дизайну інтер'єру та екстер'єру і підписаний вручну буклет з фотографіями та інформацією ніколи раніше не публікувалися.

* Версія First Edition доступна не у всіх країнах.

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ СПІДСТЕР.

BMW i8 Родстер буквально розрізає повітря. Це враження створюється не тільки завдяки його атлетичний зовнішнім виглядом, але і обтекаемому кузову надзвичайно легкої конструкції і аеродинамічним заднім світлодіодним ліхтарям з багаторівневим дизайном.