СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО.

BMW i8.

BMW i8 готовий зробити революцію у своєму класі автомобілів. Будучи першим спорткаром з характеристиками споживання енергії та викидів шкідливих речовин на рівні автомобіля компакт-класу. Сильна сторона гібрида, що здатен заряджатися від звичайної розетки - це, серед інших факторів, ідеальна синхронізація електродвигуна і двигуна внутрішнього згоряння, що робить повсякденністю максимальну ефективність і динаміку на дорозі. Перший спорткар, який надає прискорення духу часу.

Спортивний автомобіль в новій інтерпретації. Економічніший завдяки продуманій полегшеній і аеродинамічній конструкції з використанням карбону. Більш екологічний завдяки високоефективній технології BMW eDrive і застосуванню в оздобленні салону матеріалів, що допускають переробку і повторне використання. І все це без шкоди динамічним показникам і спортивному зовнішньому вигляду. Безкомпромісне поєднання задоволення за кермом і відповідального ставлення до навколишнього середовища. BMW i8 - автомобіль з підключаємим гібридом і підзарядкою від електромережі, який поєднує переваги електромобілів і інноваційні технології двигунів. В результаті неймовірна динаміка і задоволення від водіння стають можливі при дивовижно низькій витраті палива і викидах CO2.

 

Продовжуючи задоволення від водіння.

Прогрес в русі: автомобіль, який заворожує. Новаторською архітектурою LifeDrive, найсучаснішими матеріалами, такими, як карбон, багаторівневим дизайном і безліччю «розумних» функцій BMW EfficientDynamics. Відкрийте для себе BMW i8 в дії.

 

Розробка.

У кожного великого піонерського досягнення є власна історія. У BMW i8, ця історія почалася в 2008 році, коли був запущений проект i - при цьому ставилася мета не менш ніж створити абсолютно нову міську мобільність. Вже через рік на прикладі концепції BMW Vision EfficientDynamics стало видно, як може виглядати лідер технології, повністю орієнтований на енергозбереження. Ця була основа, з якої народився концепт-кар BMW Concept i8, який показав на практиці, на які рубежі може вивести розробка. У цьому автомобілі з'єдналися всі технології BMW EfficientDynamic, впроваджено концепцію «розумної» легкості, відчувається задум спорткара майбутнього. Серійне виробництво BMW i8 ознаменувало пік розробки: підключаємий гібрид із зовнішністю і динамікою спорткара, який, в той же час, демонструє показники енергоспоживання і викидів на рівні автомобіля компакт-класу. І це переконлива відповідь на вдаване протиріччя між ефективністю і динамікою.

 

ЕФЕКТИВНІСТЬ І ДИНАМІКА.

Протилежності притягуються.

BMW i8 поєднує в собі найкраще з обох світів - і пропонує спортивні характеристики їзди і низькі показники споживання ресурсів і рівня шкідливих викидів.

 

Дизайн.

Будь-яка деталь загальної концепції BMW i8 втілює завершеність бачення перспективи сучасного, екологічного спорткара. Надзвичайно хвилюючий дизайн незмінно демонструє, які саме якості криються в BMW i8. Хоча це не завжди відноситься до характеру спорткара. Естетика цього автомобіля також переслідує функціональні цілі: найкраща аеродинаміка для максимальної ефективності.

Спортивний зовнішній вигляд плавно переходить в салон BMW i8. Всі елементи легкі і динамічно розташовані. У салоні пошаровий принцип дозволив створити нове співвідношення функціональності і чіткості форм. Легка конструкція розпізнається також візуально, наприклад, видимі карбонові елементи порогів дверей підкреслюють малу вагу BMW i8.

 

Система приводу.

BMW i8 пропонує щось набагато більше, ніж простий атлетизм. Унікальний принцип приводу, по суті, створив заново ідею спортивної мобільності. Це відбувається завдяки тому, що потужна гібридна система що підключається в поєднанні з технологією BMW eDrive і 1,5-літровому 3-циліндровому бензиновому двигуну BMW TwinPower Turbo дозволяє об'єднати переваги електродвигуна і бензинового двигуна, що в результаті дарує неповторні враження від водіння.