НОВА ФОРМА
ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW i3.Світ перебуває в русі, і ми теж перебуваємо в русі. Рух означає зміни, а зміни - це захоплююче. Все більше і більше людей ​​по всій земній кулі переглядають свої цінності і розмірковують про те, як прожити життя більш відповідально.

Стосовно до "BMW i" така зміна світогляду означало народження нової ери, в якій автомобілі вперше в історії створюються з самого початку з урахуванням екологічної мобільності. У цьому контексті BMW i3 - більше, ніж просто автомобіль. Підтвердження цьому - надійність і задоволення від водіння ідеально доповнюють одне одного. Саме час переконатися на прикладі. І випробувати на собі нову форму задоволення від водіння.

BMW i3 задає нові орієнтири та поєднує в собі задоволення від кермування, властиве всім автомобілям BMW, з неймовірною ефективністю і запасом ходу в 300 км на одній лише електричній тязі, завдяки новій потужнішій батареї 94 Ам.

Нові шляхи відкриваються тим, хто мислить інакше.

Натхненний духом першопрохідників BMW Group, бренд BMW має довгу традицію новаторських розробок. Але марка BMW i стала для BMW Group особливо вираженим кроком в майбутнє. Коріння BMW i сягають 2007 року і «Проекту i» - проекту на глибинні рівні, що поставило під сумнів самі основи десятиліть автомобілебудування, а також основну концепцію автомобіля як такого, щоб освітити шлях для прогресу в нових напрямках і визначити принципи мобільності, придатні для майбутнього.

Інновації і місто.

Повністю електричний BMW i3 - перший серійно вироблений автомобіль в світі, який розроблявся на кожному етапі з урахуванням вимог екологічності, - починаючи від конструювання автомобіля аж до його виробництва та повсякденної експлуатації. Будучи повністю електричним автомобілем, він не виробляє викидів і запахів в місці використання - і це робить його ідеальним супутником в поїздках по місту.

Але BMW i3 - не просто «зелений» автомобіль. Завдяки його жвавості і прискоренню - всього за 7,2 секунди він розганяється від 0 до 100 км - і забезпечує, перш за все, виняткове задоволення від водіння. Щоб він рушив з місця, досить м'яко натиснути на педаль акселератора, - і ось уже BMW i3 розганяється потужно і майже безшумно.

 

 •  BMW eDrive
  Випробуйте на собі ні з чим не зрівнянне задоволення від водіння електромобіля: інноваційний BMW eDrive доставить вас до місця призначення динамічно і без викидів шкідливих речовин. BMW i3 ніби ковзає майже безшумно, гарантуючи винятково розслаблюючу поїздку.
 •  Дальність поїздки
  На BMW i3 ви зможете доїхати далі, ніж ви думаєте. Більшість людей проїжджають в день від 35 до 50 кілометрів. Тобто в звичайних повсякденних ситуаціях, дальність поїздки i3 (94Ah) лише на електроприводі що складає до 200 км, підходить ідеально.
 •  Зарядка
  Вдома чи в дорозі, за допомогою стандартного зарядного кабелю, зарядної станції BMW i Wallbox або на загальнодоступною зарядній станції: Завдяки новаторському принципом зарядки, ви можете «дозаправити» свій BMW i3 за пару годин. Для простої і комфортабельною електромобільності - де завгодно і коли завгодно.
 •  Екологічність
  BMW i3 вражає загальною концепцією екологічності. Автомобіль не тільки не виробляє локальних викидів шкідливих речовин при русі: весь процес його виробництва і життєвий цикл також передбачають екологічність з самого початку - від використання поновлюваних матеріалів і енергії з поновлюваних джерел аж до чудових характеристик утилізації.
 •  Інструкція по швидкому запуску
  Відкрийте для себе нову форму задоволення від водіння: керівництво по швидкому запуску містить детальну інформацію про повністю електричний BMW i3. Дізнатися, як це: вести машину найбільш енергозберігаючим способом і, при цьому, збільшувати дальність поїздки. І як можна здійснювати зарядку BMW i3 за допомогою інтелектуальних засобів і при максимальній ефективності.
  Завантажити