АБСОЛЮТНО
НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

Управління розкішшю.BMW Group має давні традиції у формуванні автомобільного майбутнього. Ми знаємо, що кращий спосіб передбачити майбутнє – це самостійно його створити. А з BMW 7 серії ми вже сьогодні створюємо розкіш майбутнього. З новаторськими інноваціями, еталонним рівнем комфорту, сучасним дизайном та динамікою, яка не просто вражає, але також є надзвичайно ефективною.

Інженерами BMW завжди рухає одна сила – пошук перспективних інноваційних рішень, які ще ніколи не були реалізовані в індустрії. Інноваційні функції, які використовуються в новому BMW 7 серії, такі як система керування жестами BMW, лазерні фари BMW Laserlight або паркування з дистанційним керуванням, встановлюють нові стандарти в цій області. Крім того, вперше в автомобіль BMW було вбудовано сенсорний планшет BMW Touch Command, за допомогою якого можна керувати основними функціями автомобіля з будь-якого сидіння.

 

ДИЗАЙН. ЕСТЕТИКА В ДОСКОНАЛОСТІ.

Динамічні пропорції, точні лінії та скульптурні поверхні: BMW 7 серії – це втілення класичного дизайну BMW у його найелегантнішій формі. Динамічна та стрімка передня частина, розтягнутий вигляд збоку та потужна задня частина: під будь-яким кутом BMW 7 серії виглядає зачаровуюче.

 

Досконалість в деталях.

 

BMW 7 серії демонструє точність та найвищу якість виконання. Підтвердженням тому слугує дизайн зовнішніх дзеркал заднього виду, які виглядають органічно випливаючи ми з окантовки вікон. Вони не тільки мають сучасний та елегантний вигляд, але також покращують аеродинаміку. Іншими прикладами досконалості в деталях є активна решітка радіатора з аеродинамічними заслінками з хромованими стрижнями, високоточний та потужний дизайн колісних дисків і виконаний без стиків вигин Хофмайстера.

В інтер’єрі використано гармонійне поєднання високоякісних матеріалів, таких як хром з декоративними планками з коштовних порід деревини, наприклад, тополі сірого кольору зі структурою з візерунком, і з сидіннями, наприклад, обтягнутими ексклюзивної шкірою Nappa кольору слонової кістки. Надзвичайно майстерно виконана також панель приладів, яку прикрашає декоративна про строчка. Декоративна планка з деревини і гальванізований елемент в процесі виготовлення індивідуально підігнані один до одного настільки, що створюється враження цілісної загальної картини.

Наступні різноманітні можливості оздоблення BMW 7 серії надає колекція BMW Individual, яка пропонує ексклюзивну концепцію кольорових рішень та матеріалів. Серед них колір оббивки зі шкіри з дрібним тисненням Merino середземноморського коричневого відтінку Tartufo з такими деталями ручної роботи, як шви з імітацією плетіння, вручну плетене обрамлення, а також прострочка контрастного кольору.

 

ІННОВАЦІЇ, ЯКІ ЗМІНЮЮТЬ СВІТ.

Інноваційні функції в новому BMW 7 серії.

 •  Лазерні фари BMW Laserlight
  У режимі лазерного дальнього світла лазерні фари BMW Laserlight освітлюють зону до 600 метрів, що майже в два рази більше дальності світла звичайних фар. Даний режим автоматично вмикається при досягненні швидкості 70 км/год. До складу фар входить світлодіодне ближнє світло і світлодіодне дальнє світло з лазерним модулем. Завдяки незасліплюючій системі керування дальнім світлом BMW і вбудованій системі адаптивного освітлення поворотів лазерні фари BMW роблять нічні поїздки ще приємнішими та безпечнішими.
 •  Сенсорний планшет BMW Touch Command
  Сенсорний планшет BMW Touch Command інтегровано в центральний підлокітник в задній частині салону. Він об’єднаний в мережу з системами автомобіля та надає широкі можливості налаштувань та управління.
 •  Паркування з дистанційним керуванням
  Виходячи з автомобіля, водій за допомогою даної функції може поставити його на вузьке паркувальне місце або в гараж. Для цього водій активує систему дистанційного керування паркування за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key. За безпекою процесу слідкують сигналізація аварійного зближення при паркуванні (PDC), асистент паркування та датчики системи кругового огляду.
 •  Інтерактивний ключ BMW Display Key
  Коли Ви вперше бачите інтерактивний ключ BMW Display Key, Ви будете в захваті. Але тільки взявши його в руку, Ви розумієте всю його унікальність. Інноваційний інтерактивний ключ BMW Display Key надасть Вам інформацію про стан Вашого автомобіля та дозволить керувати певними функціями за допомогою вбудованого сенсорного дисплею.

 

Виключні можливості BMW Individual. 

Поєднання творчого підходу та ручної роботи народжує незабутні витвори мистецтва. Ідеально підібране та майстерно виконане оснащення з колекції BMW Individual дозволяє реалізувати найвибагливіші вимоги до індивідуальності BMW 7 серії.

Для тих, хто хоче піти далі і створити свій неповторний шедевр BMW 7 серії, знайде свого союзника в особі програми BMW Individual Manufaktur.

Дизайнерська композиція BMW Individual – це натхнення та закінчений шедевр одночасно. Ексклюзивно зібрана, вона відображає елегантність та естетику пропозиції BMW Individual.

 

Оригінальні аксесуари BMW.

Оригінальні аксесуари BMW включають у себе безліч виробів, які підкреслюють ексклюзивний характер BMW 7 серії, і адаптують його функції до Ваших індивідуальних потреб.