ОСОБЛИВЕ РІШЕННЯ

BMW 6 серії Gran Turismo.BMW 6 серії GT виділяється своєю унікальною елегантністю і винятково просторим, чудово оформленим салоном. Його чудові ходові якості гарантують спортивну динаміку і високий комфорт в далекі подорожі. Цей автомобіль говорить сам за себе, будучи еталоном сучасного дизайну і доставляючи максимум задоволення в великих подорожах.

Дизайн кузова.

Пластичні форми і витягнутий силует надають BMW 6 серії GT вражаючу імпозантність. Енергійно підтягнуті поверхні утворюють контраст з м'якою лінією даху, яка надає автомобілю елегантний і спортивний вигляд. Виразна задня частина кузова підкреслює динаміку цієї неординарної концепції автомобіля.

 

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії GT еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

Адаптивні світлодіодні фари.

Завдяки ексклюзивному дизайну і унікальним світловим лампам, адаптивні світлодіодні лампи візуально розширюють передню частину BMW 6 серії GT. Плоскі, L-образні задні ліхтарі підкреслюють контури тривимірних світлодіодних елементів, додаючи динаміки задньої частини автомобіля.

Персональний автопілот BMW.

Інтелектуальна система допомоги водієві від BMW. Все перед очима: Асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, який складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з поганим оглядом і підвищує безпеку і комфорт у вашому BMW 6 серії GT.

Парковка.

Інтелектуальні системи допомоги водієві від BMW Personal CoPilot і роблять парковку надзвичайно легким завданням. Забудьте про пошук місця для паркування, надзвичайно тісні паркувальні місця та маневри в маленьких гаражах. Розслабтеся і залиште ці завдання Вашому майбутньому BMW.

Опціональний "Асистент парковки Plus" спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. Він складається з системи кругового огляду, включаючи вид зверху, віддалений 3D вид, функцію парковки з дистанційним управлінням (PDC), а також допомогу при бічній парковці, функцію екстреного гальмування Active PDC та Асистент парковки, який виконує паралельну або перпендикулярну парковку без участі водія.