СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДАРУВАТИ
ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Вперше в історії – BMW Гран Купе 4 серіїBMW 4 серії Гран Купе виключний та елегантний, і при тому чудово відповідає умовам повсякденного життя. Це чотири дверне купе динамічного вигляду поєднує в собі на перший погляд суперечливі якості та відрізняється особливою красотою. Відкрийте для себе нову еру естетики та познайомтеся з BMW 4 серії Гран Купе.

 

 

 

 

ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ: ЯСКРАВА ВИРАЗНІСТЬ.

Стильний профіль BMW 4 серії Гран Купе миттєво перехоплює погляд. Довга спадаюча лінія даху, розгладжене скління та виразні лінії сходяться в потужну динамічну корму.Крупна, незвично широка та пласка передня частина кузова BMW 4 серії Гран Купе справляє яскраве враження, яке посилюється завдяки спортивному пакету М, - природна витонченість та плавність ліній передньої частини кузова вигідно доповнюються виразними динамічними деталями. Так створюється унікальне втілення тяги та прагнення вперед, яке буквально гіпнотизує спостерігача.

 

ЩЕДРІСТЬ. АЖ ДО НАЙМЕНШИХ ДЕТАЛЕЙ.

Ваші вимоги перш за все: чітко організована панель приладів, центральна консоль, яка трохи нахилена до Вас, - опинившись у водійському кріслі BMW 4 серії Гран Купе, Ви з перших секунд відчуєте себе у центрі уваги.

Всі необхідні водію елементи управління розташовані там, де інтуїтивно очікуєш їх знайти. Окремо розташований дисплей управління знаходиться безпосередньо в полі зору. Опційний проекційний дисплей BMW забезпечує додаткову комфортність передачі інформації на лобове скло в полі зору водія, що дозволяє не відривати погляд від дороги.

Висока якість виконання, надзвичайно приємні на дотик матеріали, а також чудово підібрані відтінки створюють незрівняну атмосферу в салоні.

Ексклюзивно для BMW 4 серії Гран Купе пропонуються шкіряні сидіння кольору Біла Слонова Кістка, доступні у поєднанні з дизайном Luxury Line та спортивним пакетом М. Ці сидіння, які ефектно гармонують з чорною кольоровою схемою оздоблення салону, нагадують про спортивну природу BMW 4 серії Гран Купе.

 

Система управління режимами водіння.

Система управління режимами водіння дозволяє самостійно обрати один з доступних режимів - Comfort (стандартні параметри двигуна і коробки передач), ECO PRO (підвищення економічності) або Sport (максимальна динамічність водіння).

Економічний інтелектуальний режим ECO PRO адаптує характеристики акселератора і трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення/кондиціонування повітря.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива, у тому числі за рахунок функції руху накатом (доступна тільки у поєднанні з АКПП), а також функції «Прогнозуючий асистент» і «Маршрут ECO PRO» (тільки у поєднанні з навігаційною системою Professional). «Прогнозуючий асистент». Користуючись навігаційною системою, оцінює ситуацію на дорогах і заздалегідь надає відповідні рекомендації. Наприклад, якщо за наступним поворотом стоїть знак обмеження швидкості, система завчасно порекомендує знизити швидкість перед початком повороту.

Функція «Маршрут ECO PRO» також сприяє зниженню витрати палива. За її допомоги складається маршрут, оптимізований з точки зору економічності та такий. Що враховує завантаженість доріг, індивідуальну манеру водіння та локальні умови. Функція руху накатом забезпечує рух автомобіля за інерцією, якщо на швидкості до 160 км/год водій знімає ногу з педалі акселератора, не натискаючи при цьому педаль гальма. У режимі Sport автомобіль відрізняється підвищеною точністю реакцій та дозволяє реалізувати найдинамічніший стиль водіння.