ЕСТЕТИКА, ЯКА ПРИЧАРОВУЄ.

BMW 4 серії Купе.Потужна естетика та спортивна динаміка – відмінні риси BMW 4 серії Купе. Унікальній динаміці автомобіля сприяють низький центр ваги, оптимальний розподіл ваги по осях, висока жорсткість кузова і двигуни родини TwinPower Turbo. Лінії оздоблення Sport Line і Luxury Line, а також М Спорт пакет надають необмежені можливості індивідуалізації BMW 4 серії Купе. Яскравою особливістю – у прямому сенсі слова – являються адаптивні світлодіодні фари з системою керування дальнім світлом BMW Selective Beam. Інноваційні повітропроводи цікаві не тільки своїм дизайном — вони також сприяють зменшенню витрати палива і викидів СО2. Спортивна 8-ступінчаста АКПП та системи допомоги водію, такі як проекційний дисплей BMW, допомагають отримати ще більше задоволення за кермом.

 

Дизайн інтер’єру.

У BMW 4 серії Купе Ви більше, ніж просто водій. Тут Ви знаходитесь в центрі уваги. Так як дизайн інтер’єру створений для максимальної ергономіки і стрворює всередині салону спортивну атмосферу з вираженою орієнтацією на водія.

При цьому в оформленні салону використовуються тільки найякісніші матеріали, серед яких шляхетна шкіра Dakota і привабливі планки інтер’єру з алюмінію. Всі елементи керування розміщені зручно навколо водія і таким чином дозволяють швидко та інтуітивно керувати всіма функціями.BMW 4 серії Купе комплектується спортивними сидіннями з вишуканої шкіри, які роблять спортивну їзду справжнім задоволенням. Сидіння оснащені регулюваннями за висотою та кутом нахилу подушки, а також регулюваннями за висотою та нахилом спинки, завдяки чому забезпечується ідеальна підтримка тіла при спортивному стилі їзди. Валики подушки та спинки, які ут порівнянні із серійними сидіннями мають збільшену висоту, а також регульований упор для стегон гарантують видатну ергономіку та бокову підтримку при проходженні поворотів. На задніх пасажирів, завдяки інтегрованим підголівникам та зручним сидінням, також очікують спортивні відчуття від їзди.

 

Дизайн екстер’єру.

Динаміка, яка причаровує – навіть у статиці. Дизайн екстер’єру BMW 4 серії Купе випромінює хвилюючу спортивність та натякає на абсолютне задоволення від водіння. Обіцянка, яка не тільки виконується під час їзди. Але і перевершує всі очікування.

Завдяки довгій колісній базі та коротким звисам BMW 4 серії Купе виглядає досить солідно. Зміщений назад пасажирський відсік підкреслює примітний образ купе. Низька лінія даху, яка динамічно переходить у задню частину автомобіля, демонструє спортивний характер ще до початку руху.Точно пропрацьовано контури довгого капоту надають BMW 4 серії Купе класичного та одночасно інноваційно-спортивного вигляду. Великі «ніздрі» чорного глянцевого кольору включають в себе нові широкі планки. Крім цього, вони, так само як і інноваційні світлодіодні фари, зроблені вкрай пласкими і підкреслено широкими. Таким чином, передня частина BMW 4 серії Купе виглядає більш сфокусовано та енергійно.

Задня частина BMW 4 серії Купе вражає своєю спортивною шириною. Широка колія та низька лінія даху надають автомобілю ідеальної атлетичності.

«Зябра» у поєднанні з повітряними шторками» в бамперах, які шляхом двох вертикальних повітрозбірників перенаправляють повітряний потік вздовж передніх колісних арок, ефективно знижують аеродинамічний спротив в області колісних ніш і, таким чином, оптимізують повітряні потоки в районі передніх коліс.

Продуманий дизайн екстер’єру BMW 4 серії Купе знаходить своє відображення в задніх ліхтарях. Завдяки L-подібній формі вони гармонійно вписуються у вигляд автомобіля і підкреслюють ширину BMW 4 серії Купе. Динамічні стоп-сигнали додатково підвищують безпеку: вони горять з меншою яскравістю при плавному гальмуванні, у той час як при інтенсивному гальмуванні їх яскравість збільшується.

 

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ.

Адаптивні світлодіодні фари оснащені акцентуючи ми вогнями, функцією ближнього та дальнього світла, незасліплюючим дальнім світлом, світлодіодними протитуманними фарами, поворотним світлом, денними ходовими вогнями, вказівниками поворотів та системою адаптивного освітлення поворотів зі змінюваним світлорозподілом.

Функція світлорозподілу автоматично, залежно від кута повороту керма, адаптується до актуальної швидкості руху. Світло фар, яке за своїм кольором аналогічне денному, а також оптимальне та рівномірне освітлення дорожнього полотна покращують видимість та знижують навантаження на водія при русі в нічний час. Чотири світлових кільця забезпечують автомобілю пізнаваний вигляд.