СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДАРУВАТИ
ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Вперше в історії - BMW 4 серії Кабріолет.BMW 4 серії Кабріолет підкорює одразу, варто його лише побачити, не важливо — із  закритим або з відкритим дахом. Яскраві деталі – наприклад, інноваційні повітропроводи Air Breather — притягують погляд. Традиційна для BMW динамічність забезпечується низьким центром ваги, оптимальним розподілом ваги по осях і двигуни родини TwinPower Turbo. Звертають на себе увагу опційні адаптивні світлодіодні фари з системою управління дальнім світлом та освітленням поворотів. Вони не тільки забезпечують ідеальну видимість, але і роблять автомобіль помітним для інших за будь-якої погоди. Останні технології BMW ConnectedDrive та інтер’єр з численними можливостями індивідуалізації дозволяють автомобілю відповідати найвищим вимогам і сприяють унікальним відчуттям від їзди.

 

Дизайн кузова.

Завдяки багатогранному дизайну навіть нерухомий BMW 4 серії Кабріолет справляє яскраве враження.

Ефектна подвійна решітка радіатора та опційні адаптивні світлодіодні передні фари утворюють виразне поєднання. Видатні звиси задають яскравий динамічний тон, який знаходить продовження на боковинах в паралельних рельєфних лініях, які спрямовані до задньої частини кузова. Завдяки привабливій гармонії світа та тіні вигідно виділяється потужний «плечовий пояс».Довга колісна база і витягнутий капот, як і клиноподібний силует BMW 4 серії Кабріолет, є вірними ознаками спортивного характеру. В ефектному поєднанні з аеродинамічними повітропроводами, які розташовані за передніми колісними арками, силует втілює в собі аеродинамічну витонченість руху, яка є в цьому автомобілі. У повній відповідності з концепцією BMW EfficientDynamics. Максимум задоволення від подорожі в кабріолеті, мінімум витрати палива та токсичних викидів.

 

Складаний жорсткий дах.

Завдяки складаному жорсткому даху Ви можете насолоджуватись відкритим небом, подорожуючи в кабріолеті, і разом з тим отримуєте переваги жорсткого даху в холодну пору року.Верх утворює характерну для купе низьку витягнуту лінію даху. Його можна відкрити або закрити за лічені секунди навіть під час руху (зі швидкістю до 18 км/год). Складаний жорсткий дах забезпечує великий запас простору в області голови як на передньому, так і на задньому ряду сидінь. Для освітлення задньої частини салону в дах інтегровано центральний світлодіодний світильник. Ефективно ізольований дах якісно поглинає вібрацію, забезпечуючи акустичний комфорт навіть за високої швидкості руху.

 

Дизайн салону.

Вітер, прибій, безмежні горизонти – це відчуття безкінечності відображається в кожній деталі BMW 4 серії Кабріолет.

Завдяки двокольоровим дверним та боковим панелям, які утворюють єдине ціле, а також кришці відсіку жорсткого верху салон за відкритого верху набуває схожості з палубою човна. Кожний окремий компоненти дизайну наче сам собою виникає в результаті злиття інших елементів. Покладений в оправу естетичної цілісності, BMW 4 серії Кабріолет пробуджує смак до свободи і життя у будь-якому водієві. Із закритим же верхом різноманітні кольорові схеми декоративної підсвітки створять яскраве свято для почуттів, якою б не була погода за бортом.

Асортимент високоякісних матеріалів та кольорових схем, серед яких варто згадати чудову шкіру Dakota, ефектну контрастну строчку, а також вишукане декоративне оздоблення, забезпечує широкий круг можливостей індивідуалізації – все, що потрібно, щоб наділити Ваш BMW 4 серії Кабріолет унікальним характером.