НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ
ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Седан.Безпомилково пізнавані елементи дизайну роблять вигляд BMW 3-ї серії найспортивнішим у своєму класі. Втілюючи сучасну інтерпретацію класичної трьохоб’ємної компоновки, автомобіль зберігає традиційні для моделей BMW риси: довгий капот, короткі звиси, довгу колісну базу та зміщений назад салон. Таким чином, найпопулярніша модель в історії BMW зберігає лідируючі позиції в сегменті.

 

Зовнішній дизайн.

Ефективний та динамічний кузов виглядає виключно спортивно та разом з тим елегантно. Горизонтальні лінії елементів, повітрозбірники складної форми в нижній частині бампера у поєднанні з формою фар головного світла підкреслюють ширину кузова та впевнений вигляд автомобіля. В якості опції доступні фари з подвоєними круглими елементами з інтегрованими світлодіодними кільцями.

Але не тільки передня частина привертає увагу у зовнішності автомобіля. Найбільш помітні елементи дизайну задньої частини з двома горизонтальними лініями – енергійно окреслений задній бампер та широко розставлені блоки світлодіодних ліхтарів, які роблять BMW 3 серії Седан безпомилково пізнаваним і в темний час доби.

Модифікація у виконанні Sport Line, пофарбована у синій колір Mediterranean Blue з ефектом «металік», з 19-дюймовими легко сплавними дисками – один з багатьох варіантів індивідуалізації BMW 3 серії Седан, кожний з яких підкреслює унікальний спортивний характер автомобіля.

 

ВАРІАНТИ СВІТЛОВИХ ПРИЛАДІВ.

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ.

Ця функція автоматично регулює напрямок світла фар, гарантуючи оптимальне освітлення дороги в будь-яких умовах. До складу системи входить функція адаптивного освітлення з індивідуальними режимами для міста та траси. Функція підсвітки поворотів та система дальнього світла BMW Selective Beam, яка запобігає засліпленню.

ГАЛОГЕНОВІ ФАРИ.

До стандартного оснащення BMW 3 серії Седан входять фари з галогеновими світловими елементами. Денні ходові вогні можуть бути тільки світлодіодними.

 

Дизайн світлодіодного світла.

Окрім світлодіодних задніх ліхтарів, які входять до стандартного оснащення, для BMW 3 серії Седан також доступні повністю світлодіодні фари та протитуманне освітлення.

 

Дизайн салону.

Опинившись в салоні BMW 3 серії Седан, ви одразу помітите його орієнтованість на водія та видатну якість матеріалів оздоблення. У просторому салоні передбачено безліч зручних речових відділень, а функціональна та лаконічна панель приладів звертає на себе увагу. У дизайні інтер’єру також чітко відчуваються елегантність та динаміка. Безліч хромованих елементів та гляцево-чорні поверхні підкреслюють відчуття високої якості інтер’єру. У традиційному для BMW 3 стилі кок піт зорієнтовано на водія, помітно спрощуючи роботу з органами керування.

Кожний елемент був ретельно пропрацьований з точки зору ергономіки. Найкращий приклад – дисплей діагоналлю 8,8 дюймів для опційної навігаційної системи Professional: виконаний у вигляді окремого елемента, розташованого над центральною консоллю, він випромінює відчуття якості преміум-класу. В центральній консолі передбачено два підстаканники, що закриваються кришкою, яку в закритому стані можна використовувати в якості підставки. Лише два приклади з безлічі деталей загальної концепції інтер’єру, яка ідеально поєднує спортивність та сучасний дизайн.

 

Високоякісні матеріали.

Вишуканий дизайн та найвища якість виконання інтер’єру очевидні з першого погляду. Для опційних спортивних сидінь доступні альтернативні матеріали обшивки, наприклад, шкіра Dakota Oyster. Крім того, для оздоблення салону доступні додаткові алюмінієві декоративні планки з тонкою повздовжньою шліфовкою у поєднанні з додатковими акцентами глянцево-чорного кольору, які простяглися вздовж внутрішньої сторони дверей.

Кокпіт прикрашає безліч хромованих рамок, включаючи рамки класичної комбінації приладів та дефлектори кліматичної системи. Блоки керування системою кондиціонування та аудіосистемою обрамлюють панелі з глянцево-чорним покриттям. Фонове освітлення, яке входить до складу додаткового пакету Lights, створює стильну стриману під світку інтер’єру у поєднанні з джерелами прямого та непрямого освітлення.

Максимальну ексклюзивність пропонує програма BMW Individual: декоративні планки з оздобленням ясеня Ash Grain Whiteабо розширена програма шкіряного оздоблення BMW Individual Merino, що пропонується в різноманітних кольорах, таких як Cashmire Beige або Amaro Brown, сповнюють інтер’єр витонченістю, піднімаючи якість оздоблення на новий рівень.