НОВА ФОРМА ПРОСТОРУ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.BMW 3 серії Гран Туризмо: не просто виправдовує сподівання, він їх перевершує. Ідеальне поєднання форми та простору, сповнене особливою естетикою. У ньому естетика та елегантність купе, потужна та динамічна, поєднується з вражаючим простором. У нього абсолютно особливий, незрівняний почерк. І він стає ще індивідуальнішим з елементами атлетичного М Спорт пакету або ліній оздоблення BMW Sport Line і Luxury Line.

 

Дизайн екстер’єру.

Екстер’єр BMW 3 серії Гран Туризмо дивовижним чином поєднує в собі динамічні лінії з елегантністю купе. Цей автомобіль уособлює неповторну гармонію форми і простору, яка створює досі небачений, самобутний та естетичний образ.

Широкі тривимірні «ніздрі», інтегровані в пропрацьовану до найменших деталей передню частину автомобіля, надають BMW 3 серії Гран Туризмо особливий характер, у тому числі при погляді збоку. Завдяки примітним хромованим планкам вони візуально зливаються зі здвоєними круглими фарами. Довгі лінії забезпечують автомобілю елегантний та присадкуватий силует. Вигини, що прагнуть вгору, надають йому чарівної динамічності, плавно переходячи в задню частину автомобіля. Трохи похила лінія даху натякає на характер класичних купе і збільшує вільний простір всередині автомобіля.

Задня частина BMW 3 серії Гран Туризмо з її широко розставленими задніми ліхтарями типової для BMW L-подібної форми вказує на місткий багажний відділ та високу функціональність всього автомобіля. Її ширина додатково підкреслює стійкість автомобіля на дорозі – автомобіля, який без яких-небудь компромісів поєднує в собі привабливу спортивність зі стильною елегантністю.

 

Динамічний дизайн.

 

Дизайн інтер’єру.

Ласкаво просимо на борт: інтер’єр BMW 3 серії Гран Туризмо відрізняється великим вільним простором та високим комфортом. Естетика та функціональність дивовижним чином поєднуються одна з одною і запрошують стати частиною цієї гармонії. Вражаючий простір та висока посадка налаштовують на розслабляючу подорож.

 

Простір комфорту.

 

Багатофункціональний багажний відсік.

Чи то поїздка на море, тур за покупками на вихідні або довга подорож під час відпустки: що б Ви не запланували, з BMW 3 серії Гран Туризмо Ви готові до всього. Так як інтелектуальна концепція багажного відсіку є настільки гнучкою, що у будь якій ситуації знайдеться ідеальне рішення.

Функція Cargo дозволяє крок за кроком відрегулювати нахил спинок задніх сидінь і збільшити об’єм багажного відсіку, який дорівнює 520 л, максимум на 33 літри. Якщо опустити задні сидіння, які складаються у співвідношенні 40:20:40, доступний об’єм можна навіть збільшити до максимальних 1600 літрів. Це робить вручну або за допомогою спеціального важеля при наявності в автомобілі опційного комфортного пакету. Таким чином, Ви готові до будь-якої повсякденної ситуації.Опційна функція комфортного доступу зробить завантаження автомобіля ще простішим. До функціоналу даної системи включено безконтактне відкриття задньої кришки: просто проведіть ногою під заднім бампером, і задня кришка відкриється автоматично. Дана функція особливо корисна, якщо у Вас зайняті руик. Таким чином, Вам більше не доведеться ставити багаж на землю, щоб відкрити кришку багажного відсіку.

Двоскладова задня полиця забезпечує додаткові переваги: при відкритій задній кришці частину задньої полиці можна залишити на місці і покласти на неї які-небудь предмети. За необхідності можна зняти всю задню полицю і розмістити її в багажному відсіку. Таким чином,ю у вашому розпорядженні максимальний об’єм, завдяки чому Ви легко завантажите в автомобіль навіть громіздкі предмети.

 

Комфорт.

Высочайший комфорт и панорамный вид со всех сидений: впечатляющее свободное пространство в BMW 3 серии Гран Туризмо обеспечивает безграничную свободу в салоне. Водитель, передний и задний пассажиры получают максимальное удовольствие от большого количества места внутри автомобиля и высокой посадки.

Поряд з високоякісними та першокласно обробленими матеріалами в салоні на Вас чекає відчуття вільного простору, завдяки якому Ви отримаєте максимальне задоволення та відчуєте найвищий комфорт в поїздках на довгі відстані. У розпорядженні передніх і задніх пасажирів великий вільний простір над головою і для ніг. Просторе заднє сидіння пропонує достатньо місця для комфортного розміщення трьох дорослих. Завдяки атмосфері, що нагадує ложу, яка досягається за рахунок безрамних дверей, пасажири зможуть помилуватися паонрамним виглядом на околицях. А всі необхідні речі завжди у Вас під рукою завдяки дверним кишеням, в які Ви можете покдласти, наприклад, пляшки з напоями.