МЕНШЕ ПРАВИЛ.
БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ.

Перше в історії купе BMW 2 серії.Неприборканий, бунтівний, унікальний BMW 2 серії Купе має всі типові ознаки спортивного купе. Його незрівнянний атлетичний дизайн символізує динаміку, яка робить його кращим в своєму класі. Його відрізняють ідеальний розподіл маси у співвідношенні 50:50 і потужні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також елементи технології BMW EfficientDynamics. Найвиразнішу динаміку можна відчути в M235i Купе, коли машина розганяється з місця до 100 км/год за 4,8 секунди. Ми називаємо це безмежним задоволенням за кермом. 

 

 

 

 

 

Дизайн екстер'єру

Темпераментний характер: примітна виштамповка бере свій початок за передньою віссю і потім в елегантному підйомі переходить до задніх крил, підкреслюючи спортивно-динамічну клиноподібну форму. У поєднанні з м’язистими колісними арками вона демонструє: BMW 2 серії Купе готовий у будь-який момент здійснити стрімкий стрибок вперед.

Задня частина, що вселяє повагу: L-подібні задні світлодіодні ліхтарі та горизонтальні лінії візуально розширюють автомобіль. Задній спойлер на моделі M235i зменшує підйомну силу на задній осі при їзді на високих швидкостях.

Наступальний порив: контурні лінії довгого капоту повторюють проходження повітряного потоку, великі повітрозбірники символізують потужність BMW 2 серії Купе, від якої перехоплює подих навіть у статиці.

Примітні кольорові акценти: зовнішні дзеркала в кольорі «Сіре залізо» входять до числа унікальних особливостей екстер’єру моделі M235i. Цей акцентуючий відтінок також використовується для ребер бокових повітрозбірників та привабливих 18-дюймових колісних дисків. Результат: спортивність, яка одразу впадає в око.

 

Передня та задня частина

У цьому автомобілі все спрямовано в одному напрямку – вперед. Особливо це стосується передньої частини кузова. Нахилена вперед радіаторна решітка має чотири контурні лінії, які повторюють траєкторію повітряного потоку.

Сфокусована форма передніх фар надає типовому вигляду BMW абсолютно самобутній характер. Чітка горизонтальна компоновка ефективної задньої частини кузова вигідно доповнює широку колію BMW 2 серії Купе. Взаємозв’язок між вихлопними трубами та прилеглою нижньою ділянкою «притискає» автомобіль до землі. Чітко спортивну природу моделі M235i відображає спойлер на кришці багажного відсіку. Виконуючи естетичну функцію, спойлер також впливає на динамічні характеристики автомобіля, зменшуючи підйомне зусилля на високих швидкостях і підвищуючи величину поверхневого тиску.

 

Дизайн фар.

Широко посаджені подвійні круглі передні фари сконцентровані на найважливішому – на дорозі. Завдяки горизонтальній формі фар візуально збільшується ширина передньої частини кузова. Фари виконано в зосередженому, сфокусованому дизайні.

За рахунок відбивання світла від різноманітних поверхонь зовнішність автомобіля стає свіжою та яскравою. Чудово доповнюють вигляд тривимірні елементи опційних біксенонових фар.

Впевненість в собі – у будь-якому ракурсі: задні фари справляють яскраве враження завдяки широким L-подібним червоним світлодіодним смугам. Моно блочний дизайн робить фари надзвичайно ефектними – як в темний, так і в світлий час доби.