МЕНШЕ ОБМЕЖЕНЬ.
БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ.

Вперше в історії – BMW 2 серії Кабріолет.Відкритість, маневреність та безкомпромісна спортивність. Одного натиснення на кнопку запуску двигуна достатньо, щоб відчути потужність, яка ховається за експресивною зовнішністю BMW 2 серії Кабріолет.

Автомобіль має унікальне для свого класу поєднання динамічності, ідеального розподілу навантаження між осями (50:50) і, як наслідок, чудової керованості. Найповніше ці якості виражені в моделі BMW M235i.

Дизайн екстер’єру

Динамічні смуги, капот, що виступає вперед, та фари, які сходяться внутрішніми кутами до решітки радіатора, створюють враження зібраності та концентрації. На чому ж сконцентрований BMW 2 серії Кабріолет? Звичайно ж, на дорозі.

Похила плечова лінія, яка проходить паралельно землі, візуально подовжує силует автомобіля. У поєднанні з довгою колісною базою, широкою колією та короткими звисами це створює враження динамічності та відкритого, товариського характеру. Дуги безпеки абсолютно непомітні для ока. Вони висуваються тільки у випадку аварії, що займає частки секунди.

Характерні L-подібні задні ліхтарі BMW виглядають дуже виразно навіть здалеку. Завдяки ним задня частина BMW 2 серії Кабріолет здається ширшою та потужнішою. Поблизу одразу ж привертають увагу здвоєні хромовані вихлопні труби та низька посадка. А зі складеним м’яким дахом водій може насолоджуватись ідеальним, нічим не обмеженим оглядом. BMW 2 серії Кабріолет – це задоволення від водіння під відкритим небом.

 

Дизайн салону.

Салон BMW 2 серії Кабріолет вражає – настільки він гармонійний та просторий. Всі органи керування орієнтовані на водія. А ексклюзивне оздоблення салону, наприклад, хромовані вставки, створює атмосферу розкоші та стилю.

Завдяки дверним та боковим панелям, які утворюють одне ціле, а також особливому дизайну кришки відсіку для м’якого верху автомобіль зі складеним дахом набуває схожості з човном. Дуже ефектно виглядає «багатошарова» стуктура оздоблювальних матеріалів: поверхні з яскравою кольоровою гамою ніби накладаються одна на одну. Все це, у поєднанні з опційними спортивними сидіннями, забезпечує незрівнянні почуття, піднімаючи задоволення від водіння на нову висоту. Загальну картину довершують задні динаміки, які ідеально інтегровано в бокові панелі. Першокласний звук. Максимум задоволення за кермом. Вільний, як вітер.

 

Дизайн фар.

Широко посаджені подвійні круглі передні фари сконцентровані на найважливішому – на дорозі. Завдяки горизонтальній формі фар візуально збільшується ширина передньої частини кузова. Фари виконано в зосередженому, сфокусованому дизайні.

За рахунок відбивання світла від різноманітних поверхонь зовнішність автомобіля стає свіжою та яскравою. Чудово доповнюють вигляд тривимірні елементи опційних біксенонових фар.

Впевненість в собі – у будь-якому ракурсі: задні фари справляють яскраве враження завдяки широким L-подібним червоним світлодіодним смугам. Моно блочний дизайн робить фари надзвичайно ефектними – як в темний, так і в світлий час доби.