КОМПАКТНИЙ ЗЗОВНІ, ПРОСТОРИЙ ВСЕРЕДИНІ.

BMW 2-ї серії Active Tourer.Беззаперечний доказ того, що функціональні та естетичні властивості можуть гармонійно поєднуватись: динамічність зовнішніх обрисів BMW 2-ї серії Active Tourer стала безпрецедентною для цього сегменту автомобілів.
 

Дизайн екстер’єру

Попереду погляд одразу ж привертають чіткі контури фартуха, низьке добове скло та високий капот. При погляді збоку виразні лінії підтримують загальне враження від динаміки та відчуття прискорення, навіть коли автомобіль стоїть на місці. Крім того, висока лінія даху та великі двері показують, наскільки зручний доступ до всіх сидінь.

Вишуканий дизайн задньої частини автомобіля, в якому домінують великі L-подібні фари та широкі колісні ніші, надає BMW 2-ї серії Active Tourer спортивний дух, не дивлячись на висоту автомобіля. У той же час велика кришка багажника з низьким бортом завантажувальної підлоги та широким отвором забезпечує легкий доступ до багажного відділення.

 

Світлодіодні фари.

Опційні світлодіодні фари з освітленням поворотів чудово освітлюють дорогу та сприяють спокою та безпеці вночі.

У фарах використовуються яскраві та ефективні подвійні світлодіоди для ближнього та дальнього світла. За освітлення поворотів також відповідають світлодіоди. Освітлення поворотів зі зниженою яскравістю знадобиться у місті: водій зможе швидше побачити пішоходів та велосипедистів, що наближуються збоку. Стандартні світлодіодні денні ходові вогні та лампи стояночного ліхтаря у світлових трубках головних фар надають автомобілю стильного та пізнаваного вигляду.

Дизайн салону.

Який би вантаж ви не везли, просторий салон BMW 2-ї серії Active Tourer завжди справляє враження легкості. Матеріали найвищої якості та внутрішня обшивка в м’яких тонах, а також великі вікна та опційний панорамний скляний дах створюють світлу атмосферу.

Це відчуття легкості підтримується панеллю приладів, яка наче парує в повітрі, надаючи всьому салону стильного та сучасного вигляду. При підняте положення сидінь гарантує оптимальний навколишній огляд.

У BMW 2-ї серії Active Tourer достатньо місця для того, щоб забезпечити функціональність. Ефектна центральна консоль, внутрішня сторона дверей та центральний підлокітник, який встановлюється за бажанням, допомагають зберігати речі. Також стане в нагоді відсік для смартфонів або окуляр, що замикається, та місце для чашок та великих пляшок. Додаткову гнучкість забезпечує опційне складане сидіння переднього пасажира. Майже повністю пласке днище багажного відділення гарантує легкість завантаження, а задній диван, який розрахований на трьох людей, може регулюватися за довжиною (опція) і складатися у співвідношенні 40:20:40. що дозволяє без проблем перевозити і вантаж, і пасажирів.

 

Панорамний скляний дах

Панорамний скляний дах піднімається, відкриваючі нові перспективи. Багато світла, яке пронизує салон, підкреслює його особливу атмосферу.

Якщо сонце світить занадто яскраво, можна легко та плавно закрити сонцезахисну штору. Завдяки функціям зсуву та підйому панорамний скляний дах забезпечує безліч варіантів ефективної вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться у положенні для вентиляції, сонцезахисна штора згортається автоматично, щоб забезпечити необхідну циркуляцію повітря. А вбудована вітрозахисна перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря при русі з відкритим дахом.

 

Матеріали.

Концепція використання матеріалів для оформлення салону BMW 2-ї серії Active Tourer підкреслює сучасний та спортивний вигляд цього автомобіля. Дерев’яні поверхні з інноваційним оздобленням у поєднанні з ексклюзивними тканинами та шкіряною оббивкою забезпечують найвищий рівень оформлення салону та надзвичайне відчуття простору.

Підкреслений горизонтальний розділ панелі приладів створює легку, повітряну атмосферу, посилюючі враження від об’єму внутрішнього простору. Опційне фонове освітлення зі стильним поєднанням прямого та непрямого світла створює витончену атмосферу лаунж-зони.

 

Автономний дисплей.

Стильний автономний рідкокристалічний дисплей додає відчуття ексклюзивності в легку сучасну атмосферу салону BMW 2-ї серії Active Tourer. Він розміщений так, що на нього зручно дивитись. А ще його легко сумістити, наприклад, з навігаційною системою Professional та отримувати необхідну інформацію у найвищій якості навіть за несприятливого освітлення.