ЗАХОПЛЮЄ ЗОВНІ.
ВРАЖАЄ ВСЕРЕДИНІ.

Новий BMW 1 серії.У нього є все – атлетичний дизайн, неперевершена динаміка і висока ефективність. Завдяки BMW ConnectedDrive Ви можете у будь-який час насолоджуватись більш високим рівнем безпеки, а також підтримувати зв’язок з друзями або членами своєї родини. У результаті Вас завжди буде супроводжувати відчуття захвату, яке нерозривно пов’язано з новим BMW 1 серії.

Індивідуальність плюс динаміка: новий BMW 1 серії – джерело адреналіну. Високоефективні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo дозволяють новому BMW 1 серії забезпечувати Вам щоденну порцію захвату. Займіть місце водія і насолоджуйтесь відчуттям задоволення за кермом – кожен день.

Познайомтеся із сучасним дизайном та характерним внутрішнім оздобленням. Так само унікальні та багаті можливості для розваг, які надають музикальні додатки, що дозволяють підібрати пісню, яка відповідає Вашому настрою. Для поїздки на роботу, за покупками або у відпустку Ви можете обрати підходящу радіостанцію, аудіо книги або найприємніший музикальний супровід. І все це завдяки опційним послугам BMW ConnectedDrive.

 

Дизайн кузова.

Потужні лінії та великі повітрозбірники підкреслюють енергійність BMW 1-ї серії, яка знаходиться повністю у вашому розпорядженні. Вузькі, сфокусовані фари, які опційно можуть бути повністю світлодіодними, гармонують з головним елементом дизайну передньої частини автомобіля – подвійною решіткою радіатора з хромованою рамкою.

Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитися справжніми емоціями від водіння. Великі колісні ніші та широка колія в задній частині підкреслюють впевнений контакт автомобіля з дорогою. L-подібні світлодіодні задні ліхтарі – безпомилково пізнаваний елемент, який демонструє характер BMW – визнаного підкорювача міських вулиць.

 

Дизайн салону.

Свіжий, сучасний та відкритий — саме таке враження складає салон BMW 1-ї серії при першому огляді. І далі це відчуття тільки закріплюється. Кокпіт традиційно для BMW орієнтований на водія, а інтер’єр в цілому характеризується найвищим рівнем дизайну аж до найдрібніших деталей.

Аудіосистему BMW Radio Professional, яка входить до стандартної комплектації, доповнюють різноманітні хромовані деталі та декоративні панелі глянцево-чорного кольору.

Багажне відділення об’ємом 360 літрів здатне вмістити ваші пакети з покупками, рюкзак або великий багаж, а сонцезахисні окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити у речових відсіках дверей та центральній консолі. Ексклюзивні покриття надають салону ще сучасніший вигляд, а пакети оснащення Urban і Sport, а також спортивний пакет M Sport допоможуть надати салону додаткову індивідуальність. Куди б ви не попрямували на своєму BMW 1-ї серії, про одне можна сказати впевнено: вам ніколи не доведеться нудьгувати.

 

Світлодіодні фари.

Яскраві родзинки: для BMW 1-ї серії також доступні повністю світлодіодні L-подібні задні ліхтарі, фари та протитуманне освітлення.

Адаптивні світлодіодні фари головного світла оснащуються інтегрованими вказівниками повороту, фарами ближнього та дальнього світла а також вогнями денного освітлення та вогнями освітлення поворотів, які забезпечують оптимальне освітлення дороги. Вісім потужних світлодіодів виконують функції фар ближнього та дальнього світла. Вузькі світлодіодні вказівники повороту розташовані по сторонах характерних елементів денного освітлення, ефектно підкреслюючи їх обриси. Система управління дальнім світлом та адаптивні фари зі змінними режимами для руху в місті, по заміським дорогам та швидкісним магістралям значно підвищують безпеку при русі в нічний час, забезпечуючи комфортне водіння в умовах освітлення, що близькі до денних.

Світлодіодне протитуманне освітлення покращує видимість на ближній дистанції в тумані або у випадку опадів, підвищуючи безпеку руху в темну частину доби. Ці світлові прилади відрізняє широкий промінь світла, колір якого дуже близький до природного денного освітлення. Крім того, світлодіоди відрізняються довгим строком служби та низьким енергоспоживанням.

Разом з тим, розташовані під круглими подвійними фарами головного світла елементи протитуманного освітлення надають сучасний вигляд ефектній передній частині автомобіля.

У задніх ліхтарях, які складаються з двох елементів характерної L-подібної форми, також використовується світлодіодна технологія. Блоки задніх ліхтарів складаються з елементів, розташованих на кузові автомобіля і на кришці багажника. При різкому гальмуванні автомобіля в аварійній ситуації динамічні стоп-сигнали починають блимати, попереджуючи водіїв, що рухаються позаду, про небезпеку.