BMW PREMIUM SELECTION - СЕРТИФІКОВАНІ АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ.

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Кожен автомобіль BMW Premium Selection має свою власну історію - і ніхто не знає її краще, ніж офіційний сервісний центр BMW. Саме тому кожен сертифікований автомобіль з пробігом BMW має повну, прозору і повністю підтверджену історію експлуатації. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що Ваш автомобіль BMW Premium Selection завжди обслуговувався у висококваліфікованих фахівців.

ЯКІСТЬ.

Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в АВТ Баварія Київ. Наші автомобілі з невеликим пробігом відповідають найвищим стандартам, оскільки як візуальні, так і технічні деталі, як салон, так і зовнішній вигляд - абсолютно весь автомобіль піддається комплексній ретельній перевірці, що забезпечує відповідність нашим стандартам якості. Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. Сертифікації удостоюються винятково автомобілі, які повністю відповідають нашим суворим вимогам.

ГАРАНТІЯ.

Автомобілі BMW Premium Selection не доставлять своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW і ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю пост гарантійну сервісну підтримку на 12 місяців.

ЩОБ ОТРИМАТИ ВСЕ І ВІДРАЗУ, ДОСИТЬ ОДНОГО.

Оскільки ми відповідаємо за високу якість всіх автомобілів, що беруть участь у програмі BMW Premium Selection, ми пропонуємо клієнтам безліч переваг: 24-годинну програму допомоги на дорогах BMW Roadside Assistance, привабливі умови лізингу або кредитування на будь-який автомобіль BMW Premium Selection.