Новини10/02/2020
ASTON MARTIN ПРЕДСТАВЛЯЄ DBX: ПОЗАШЛЯХОВИК З ДУШЕЮ СПОРТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ
Нова смілива глава і знакова подія у прославленій 106-річній історії Aston Martin. У минулу суботу, 8 лютого, компанія АВТ Баварія презентувала перший позашляховик розкішної британської марки на українському ринку - модель, яка виведе бренд на новий рівень у всьому світі. Ця модель - DBX.


20/12/2018
RAPIDE E: СЕКРЕТИ ПЕРШОГО ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО ASTON MARTIN РОЗКРИТІ
З розробкою першого повністю електричного автомобіля Aston Martin – Rapide E – що йде швидкими темпами, розкішна британська марка сьогодні підтвердила безліч технічних характеристик для суворо обмеженого спеціальної серії обсягом у 155 одиниць.


19/12/2018
DBX: РОЗПОЧАТО ВИПРОБУВАННЯ ПРОТОТИПУ ПЕРШОГО ПОЗАШЛЯХОВИКА ASTON MARTIN
Aston Martin зробив значний і символічний крок до першого позашляховика розкішного бренда – тепер офіційно затвердженого під назвою DBX – з першим прототипом розробки, який пройшов свої перші кроки на складній стадії Уельського ралі в руках головного інженера компанії Метта Беккера.


20/07/2017
ASTON MARTIN DB11 - НОВА ЛЕГЕНДА У КИЄВІ!
Легендарний англійський бренд Aston Martin представив нове спортивне купе - Aston Martin DB11, яке втілює амбітні плани британської марки по розширенню своєї глобальної присутності на автомобільному ринку на найближчі роки і стане запорукою успіху розвитку цієї стратегії. 20 липня 2017 року відбулася прем'єра новинки Aston Martin в офіційному автосалоні у бізнес-центрі "Леонардо".


01/03/2016
Кращі автомобілі 2016. Aston Martin Vanquish і Rapide S перемагають у Швейцарії.
Aston Martin продовжує свою серію міжнародних перемог, прямуючи від визнання в категорії «Спортивні автомобілі» до нової нагороди.


12>