VANTAGE

Чудове ім'я для родоводу чистокровних спортивних автомобілів. Протягом семи десятиліть серцебиття самих автентичних моделей Aston Martin носили ім'я Vantage. Вперше ім'я Vantage використовувалося в 1951 році для автомобіля з високою продуктивністю DB2. З тих пір Vantage швидко став самостійною моделлю. Основні моделі Vantage представляють V8 Vantage, розроблений компанією William Towns, вражаючий двомоторний V600 Le Mans і всіма улюблений V8 Vantage. Сьогодні ця грізна спортивна династія готова вийти на нові висоти з появою нового Vantage.

 

Чудовий новий спортивний автомобіль Aston Martin вимагає сміливого і визначного дизайну. Чисті, скульптурні форми створюють атлетичну, хижу позицію, у той час як мінімальні передні і задні звіси, м'язові боки і широкі задні крила висловлюють гнучкість і динамізм, притаманні автомобілю. Абсолютно нові передні та задні фари формують нові відмінні риси, що дають Vantage безпомилкову впізнаваність на дорозі та сприяють сильній індивідуальності в лінійці моделей Aston Martin, що постійно розширюється.

 

Аеродинамічна ефективність була головним концептом дизайну Vantage: передній спойлер направляє потік повітря під автомобіль, де, в свою чергу, система зборів направляє охолоджене повітря туди, де це необхідно, а задній дифузор, при цьому, отримує чистий потік повітря. Конструкція дифузора створює низький потік повітря, одночасно запобігаючи турбулентності, створюваній задніми колесами.

 

Разом з новими бічними зябрами, які переходять у передні колісні арки, і яскраво вираженою кришка задньої частини Vantage створює значний рівень притискної сили - рідкість на будь-якому серійному автомобілі та вперше представлений на базовій моделі Aston Martin.

 

Новітній дизайн можна побачити і в салоні нового Vantage. Інтер'єр нагадує справжню гоночну кабіну. У ньому Ви побачите більш чіткі лінії, що позначають агресивний характер автомобіля. Більш низьке положення водійського сидіння створює захоплюючий досвід кермування, а також сприяє значним поліпшенням простору для пасажирів і більшої місткості у порівнянні з попереднім Vantage. Аналогічно, кнопки передачі PRND були переміщені у трикутну форму, щоб згрупувати основні елементи управління у чітко визначені зони.

 

Серцем нового Vantage є потужний 4-літровий твін-турбо двигун V8. Встановлений на низькому рівні і якомога глибше вбудований в шасі, він дає ідеальний розподіл ваги 50:50. Детальне налаштування систем індукції, вихлопу і управління двигуном надала Vantage дійсно п'янкий характер і звучання.

 

Aston Martin Vantage має вражаючі показники потужності та обертового моменту. Автомобіль здатний прискорюватися до 100 км / год за 3,5 секунди і до максимальної швидкості 313 км / ч. При цьому використовуються нові системи стабілізації Dynamic Stability Control і Dynamic Torque Vectoring, що забезпечує безумовний комфорт кермування.

 

Вперше Aston Martin оснащений електронним заднім диференціалом (E-Diff). Цей диференціал пов'язаний з автоматичною системою контролю стійкості автомобіля, тому він може зрозуміти поведінку автомобіля і реагувати напрямком двигуна на відповідне колесо. На відміну від звичайного LSD, він може перейти від повністю відкритого до 100% замкненого протягом мілісекунд. На більш високих швидкостях, чутливість реакції електронного диференціала дозволяють системі дуже точно контролювати динамічну поведінку автомобіля. Це змушує автомобіль відчувати себе набагато більш стриманим як з точки зору його лінійної стабільності, так і в поворотах, надаючи водієві підвищений рівень впевненості, щоб у повній мірі використовувати можливості автомобіля.

 

Шасі - це еволюція алюмінієвої структури останнього покоління, вперше побаченої на DB11, хоча близько 70% становлять конструкції є новими для Vantage. Баланс, міцність, жорсткість і вагова ефективність були пріоритетами в новому дизайні Vantage. Основні характеристики шасі включають в себе міцно встановлений задній підрамник, нові шини Pirelli P Zero, розроблені спеціально для нової системи Vantage і адаптивної демпфуючої системи останнього покоління, яка включає технологію Skyhook і пропонує вибір Sport, Sport Plus і Track.

 

Vantage відрізняється високим рівнем стандартного устаткування, включаючи дистанційний пуск / зупинку, систему контролю тиску в шинах, дисплей парковки, парковку, передні і задні датчики паркування. Система In-Car Entertainment, контрольована і яку можна оглянути за допомогою 8-дюймового ЖК-екрану, включає в себе аудіосистему Aston Martin, аудіо- та потокове відтворення Bluetooth®, відтворення iPod®, iPhone® і USB, вбудовану супутникову навігаційну систему.

 

Президент Aston Martin, д-р Енді Палмер сказав: «Створення гідного наступника Aston Martin Vantage - це виклик і величезне джерело мотивації. Я дуже радий тому, що ми створили: новий Vantage, який більш виразно у поглядах і намірах, показуючи приголомшливу продуктивність і сліпучу динаміку, може бути використаний у повсякденному житті. Істинний спортивний автомобіль з більш зухвалим поглядом і більш різкими динамічними формами, новий Vantage - це ентузіасти Aston Martin, чисті ентузіасти, яких чекають».