VANQUISH VOLANTE

Формула захвату від водіння Vanquish Volante складається з неперевершеної динамічності, бездоганної майстерності виконання та гедонічної розкоші у поєднанні з п'янкою насолодою від їзди з відкинутим верхом.

 

 

ВЗІРЦЕВИЙ КАБРІОЛЕТ

Завдяки невимушеній харизмі Vanquish Volante притягує погляди без найменших зусиль. Він завжди в центрі уваги, завжди випромінює елегантну вишуканість Aston Martin без жодних ознак кічу. Volante вирізняється стриманою красою класичної голлівудської кінозірки.

 

 

ДУША АВТОГОНЩИКА

У результаті самовідданої роботи та вдосконалення інженерних досягнень упродовж 100 років був створений автомобіль рідкісної гармонії. У Vanquish Volante головне — маневреність, керованість і збалансованість, і разом з тим він вирізняється розкішною вишуканістю та м'якою якістю руху.

 

НАДСУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Завдяки легкій і напрочуд жорсткій алюмінієвій конструкції та кузову з вуглецевого волокна Volante за ходовими якостями не поступається своєму видатному побратимові у версії купе, але додає до нього захват від руху з відкинутим верхом та можливість краще відчути фантастичну потужність двигуна AM29 V12.

 

НАЙКРАЩИЙ КАБРІОЛЕТ

Устаткований передовим 12-циліндровим двигуном AM29, Volante розганяється з місця до 100 км/год за 4 секунди та розвиває потужність до 576 к. с. без будь-якої шкоди для комфорту, демонструючи взірець гармонійного поєднання сили та розкоші.

 

КЛАСИКА ЧАРІВНОСТІ

Завдяки комфортній розкоші інтер'єру, що асоціюється з найкращими автомобілями класу GT, ви відчуєте повний зв'язок з автомобілем і водночас будете ізольовані від факторів, які викликають напругу та втому. Напрочуд комфортабельний та безкомпромісно розкішний Vanquish Volante оздоблений найкращими натуральними матеріалами. Сідайте за кермо, заводьте двигун — і насолоджуйтесь свіжим повітрям, спостерігаючи за світом, що проноситься повз вас.