VANQUISH

Вражаюча динаміка, висока майстерність виконання і бездоганна розкіш Vanquish — ознаки нового класу гранд-турера.

 

СИЛА, КРАСА ТА ДУША

Vanquish — продовжувач славетного роду, який за 100 років своєї історії дав світові одні з найшвидших, найкрасивіших і найзахоплюючіших у світі дорожніх і гоночних автомобілів. Така спадкоємність дизайну та духу свідчить про нерозривність традиції, яка з'єднує наше минуле, сучасне та майбутнє.

 

ДУХ VANQUISH

Vanquish є кульмінацією усіх наших дизайнерських та конструкторських досягнень. Підвищивши рівень потужності, маневреності, ефективності та розкоші, ми створили чистопородний спортивний GT, який демонструє надзвичайні динамічні якості без зайвої екстравагантності. Vanquish — це взірець ідеального гранд-турера.

 

НОВЕ ПОКОЛІННЯ

У Vanquish, який вирізняється типовою для Aston Martin стриманою елегантністю та яскравішим втіленням відчуття динамічності, є очевидним безпосередній вплив суперкара One-77. Гладкі поверхні та різкіші лінії кузова з вуглецевого волокна надають Vanquish більш зібраного, граційного вигляду.

 

ІДЕАЛЬНИЙ ГРАНД-ТУРЕР

Vanquish має найкращі показники в історії марки Aston Martin: він розвиває крутний момент 630 Нм, має пікову потужність 576 к. с. та розганяється з місця до 100 км/год за 3,8 секунди. Це не просто гранд-турер, а чемпіон серед гранд-турерів.

 

СВІТ КОМФОРТУ ТА РОЗКОШІ

Оздоблення з найкращих натуральних матеріалів створює напрочуд комфортабельну та спокійну атмосферу в салоні Vanquish. Завдяки ідеальному балансу між затишком і простором, який можливий лише в найкращих автомобілях класу GT, водій відчуває повний зв'язок з автомобілем і водночас почувається легко та вільно завдяки відсутності факторів, які викликають напругу та втому.