VANQUISH CARBON EDITION

Темна естетика надає впевненому та вишуканому Vanquish Carbon Edition чарівного, майже чаклунського магнетизму.

 

ВТІЛЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО ГРАНД-ТУРЕРА

У результаті гармонійного поєднання високої потужності, захоплюючої динаміки та гедонічної розкоші створено надзвичайний автомобіль класу GT, який втілює в собі саму суть Aston Martin.
 

ЕСТЕТИКА ПІТЬМИ

У характері Vanquish Carbon Special Edition домінує природний динамізм. Чорна естетика чудово передає внутрішню твердість характеру та принадну рішучість. В ефектному та вишуканому дизайні віддзеркалюється темна сторона його душі.

 

ІДЕАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО GT

Вуглецеве волокно — легкий та міцний матеріал, який може приймати найскладніші форми, — виявився ідеальним матеріалом для створення граційного кузова для цього взірцевого GT. Vanquish Carbon наочно демонструє всі технічні та естетичні переваги цього надзвичайного матеріалу.

ЗАНУРЕННЯ У БЕЗОДНЮ РОЗКОШІ

Оригінальні, приємні на дотик матеріали, стрімкі лінії дизайну та неперевершена якість виконання найдрібніших деталей у салоні Vanquish Carbon красномовно свідчать про його належність до марки Aston Martin. Сфокусований та вишуканий інтер'єр Vanquish відображає його унікальні та захоплюючі можливості.
 

ПРИРОДНА КРАСА, ДРАМАТИЧНА ВИРАЗНІСТЬ

Починаючи з глянцево-чорних 20-дюймових кованих легкосплавних колісних дисків і завершуючи виразною лінією даху з нефарбованого вуглецевого волокна, все у Vanquish Carbon сповнено драми і несе на собі відбиток класичної майстерності в сучасному стилі.

 

ДИЯВОЛ У ДЕТАЛЯХ

Потужність і динамізм Vanquish віддзеркалюються в декорі салону, оздобленого першокласною шкірою Obsidian Black або матеріалом Pure Black Alcantara®, у панелі приладів Herringbone із вуглецевого волокна. Кожна деталь — від чорних решіток у динаміках аудіосистеми Bang & Olufsen до чорних поворотних регуляторів та підкермових перемикачів — ретельно продумана та майстерно виконана.