RAPIDE S

Найкрасивіший у світі чотирьохдверний спортивний автомобіль, Rapide S гарантує водію і трьом пасажирам незрівнянні враження та комфорт. Це — Aston Martin, що уособлює в собі силу розкоші.

 

СИЛА РОЗКОШІ

Aston Martin Rapide S, створений із найкращих в автомобільній індустрії інгредієнтів за унікальним рецептом, — це вдосконалена версія нашого революційного чотирьохдверного спортивного автомобіля.

 

РОЗКІШ ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

В його дизайні домінують чисті лінії, приємні на дотик матеріали і єдність стилю. Щойно ви сядете за кермо, ви відчуєте над ним повну владу. Інтуїтивна ергономіка, стильний вигляд і тактильні матеріали, такі як скляна поверхня перемикачів, створюють атмосферу переконливої розкоші, в якій легко забути, що ви сидите в салоні чотирьохдверного спортивного автомобіля.
 

КУПЕ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Форма Rapide S красномовно свідчить про його належність до спортивних автомобілів, проте функціональність у ньому не поступається формі. Салон із дивовижною легкістю вміщує чотирьох дорослих, а четверо дверей у стилі «лебедине крило» відчиняються вбік і вгору для зручності висадки та посадки. Передні сидіння, що регулюються за кількома позиціями, забезпечують надійну підтримку водія та пасажира, а завдяки продуманій формі спинки та конструкції стелі забезпечується достатній простір для комфортного розміщення пасажирів у стильному та відмінно устаткованому задньому відсіку.
 

УНІКАЛЬНИЙ. НЕЗРІВНЯННИЙ. НАДЗВИЧАЙНИЙ.

У відповідності з дизайнерським задумом Rapide S набув більш напористого вигляду й одночасно зберіг чарівну чистоту ліній і пропорцій. Завдяки ефектній постаті він безумовно домінує на дорогах і в той же час переконливо демонструє такі важливі якості, як вишуканість і стриманість. Позбавлений усього зайвого дизайн Rapide S є шедевром бездоганної стриманості. Саме ця підкреслена простота стилю в поєднанні з природною благородністю робить його таким вражаючим.
 

ЗА МЕЖАМИ МОЖЛИВОГО

Представляємо новий 12-циліндровий двигун AM29. Автомобілі Rapide обладнані найпотужнішим і технічно найдосконалішим двигуном в історії нашої компанії. Вражаючі показники говорять самі за себе: розгін з місця до 100 км/год за 4,4 секунди, крутний момент 630 Нм і потужність 558 к. с. Rapide S демонструє феноменальні динамічні характеристики за будь-яких обставин.

 

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВОДІЯ

У Rapide S передбачено все для комфорту пасажирів, і водночас він залишається справжнім Aston Martin — автомобілем для водіїв. І це лише одна з багатьох унікальних якостей цього автомобіля. Ідеальна компоновка сидіння, керма та педалей, захоплюючий вид на стрімкі лінії довгого капоту — з точки зору водія Rapide S ні в чому не поступається більш спеціалізованим моделям класу Sports, GT та Super GT.